Зупинимо паліїв разом!

Закарпатці всіма силами допомагають  якомога швидшій перемозі України у військовому протистоянні з росією. Але є мешканці, і які «розважаються» спалюванням сухої трави. Тільки протягом цього тижня рятувальники 37 разів виїжджали на гасіння пожежі, а щодня – від 8 до 15 виїздів. Навіть людські жертви не зупиняють паліїв.

У суху та  вітряну  погоду займання такого характеру можуть набирати великих масштабів, адже більшість з них виникають на відкритих територіях. Часто пожежним підрозділам доводиться не тільки гасити траву, а й рятувати від вогню ліс, будівлі та майно людей.

Закликаємо всіх мешканців дотримуватись правил пожежної безпеки, не спалювати суху траву, залишки рослинності та сміття, не провокувати таким чином виникнення пожеж, які можуть завдати чимало шкоди людям та довкіллю.

Звертаємось до мешканців: не будьте байдужі! Якщо ви стали свідком такого вчинку – негайно телефонуйте на номери телефонів:

Мукачівське УДСНС в Закарпатській області – 101, 03131-31240;

Мукачівське УП ГУНП в Закарпатській області – 102, 03131-22332;

Управління муніципальної інспекції – 099-123-29-30.