Звернення депутата Віктора Балога до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля
Міська рада, опубліковано 13 березня 2022 року о 13:53

Прошу Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля Денис Шмигаль  негайно звернути увагу на два проблемні питання, які на сьогодні є на Закарпатті.

Перше - це «бізнес» з проходженням кордону військовозобов’язаними, який за тіньовим оборотом досягнув вже промислових масштабів. Фактично сотні чоловіків, всупереч чинному воєнному стану, щодня за немалі гроші переходять кордон з країнами ЄС.

Мало того, що така ситуація - це моральне дно, так ще й демонструє світові, що в країні надалі процвітає корупція. Переконаний, що влада має діяти максимально жорстко не тільки з тими, хто тікає, а насамперед з тими, хто їм в цьому допомагає. Бо цей, майже легальний схематоз на кордоні, сіє зневіру в майбутнє нашої країни серед звичайних людей та героїв, які зі зброєю в руках її захищають.

Друга проблема. В той час, як волонтери та різні благодійні фонди збирають по гривні на закупівлю автотранспорту для військових, на Закарпатті на штрафмайданчиках ГУНП стоїть більше триста конфіскованих джипів та інших автомобілів, яких не вистачає в ЗСУ. Вважаю те, що їх до сьогодні не направили до армії не просто халатністю, а саботажем та кримінальним злочином відповідальних осіб області.

Сподіваюсь Уряд відреагує на те, що у нас відбувається й реакція влади буде адекватною вимогам воєнного часу.