Звернення Координаційної ради Центру громадськості та національних культур Мукачівської міської ради щодо закриття повітряного простору над Україною
Міська рада, опубліковано 08 березня 2022 року о 11:16

Представники інститутів громадянського суспільства, які входять до складу Координаційної ради Центру громадськості та національних культур Мукачівської міської ради, об’єднують в своїх рядах весь спектр нашої багатонаціональної громади, усіх тих, кому небайдужа доля та життя кожної людини.

Ми рішуче підтримуємо звернення Мукачівського міського голови Андрія Балоги та депутатів Мукачівської міської ради до світових  лідерів, зокрема - Президента США Джо Байдена, Президента Франції Еммануеля Макрона та Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца із закликом негайно закрити повітряний простір над Україною, адже  це єдиний варіант гарантування безпеки мирним мешканцям нашої країни, збереження критичної інфраструктури, а також убезпечення України та світу від  можливих екологічних і  техногенних катастроф.

Українці, словаки, німці, євреї, угорці, росіяни, роми, представники  інших національних спільнот, для яких Мукачево протягом століть стало рідною домівкою сподіваються, що їхнє право на життя значною мірою залежить від рішучості світових лідерів, для яких рівність, братерство, свобода  не просто гарні слова

Україна на порозі гуманітарної катастрофи, що межує з відвертим геноцидом по відношенню до її громадян  з боку путінського тоталітарного  режиму.

Закликаємо вас  до рішучих дій!

Ми віримо у вас і сподіваємось на вашу допомогу!