Звертаємо увагу для тимчасово переселених осіб на територію нашої громади. Особливо, тих в яких маленькі дітки
Міська рада, опубліковано 14 березня 2022 року о 12:53

Закарпатський обласний благодійний фонд «Надія» передав Медичний центр "Сім'я" гуманітарну допомогу у вигляді підгузків та вологих серветок. Тож, якщо у вас немає можливості купити за власні кошти, а є в цьому потреба, то звертайтеся в МЦ «Сім’я», за адресою м.Мукачево, вул.Я.Мудрого, 48 з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00 к.ч.

А також, тимчасово переселені особи які проживають на території міста в гуртожитку, якщо ви захворіли, і не маєте можливості за власні кошти купити такі ліки як жарознижуючі, протизапальні, знеболюючі, зверніться до медичного працівника, який відповідає за гуртожиток, і після огляду, за потреби вам видадуть ліки. Також нашим Центром було сформовано і передано аптечки в гуртожитки.

Якщо ж ви проживаєте не в гуртожитку, а будь-де інде на території Мукачева, то зверніться в амбулаторію за адресою м.Мукачево, вул.Я.Мудрого, 48 з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00 к.ч. і вам, після огляду лікарем, за потреби видадуть ліки.

Просимо не нехтувати цим, звертатися дійсно тим, які потребують і не мають можливості собі придбати.

Номер кол-центру 0800503118 (для з’єднання 1).

Бережіть себе та своїх рідних!

Перемога за нами!

Все буде Україна!