Звіт керівника про виконану роботу ММКП «Соціальна аптека» за другий квартал 2020 року
опубліковано 08 липня 2020 року о 11:19

Мукачівське міське комунальне підприємство «Соціальна аптека»  займається роздрібною торгівлею фармацевтичними товарами з метою забезпечення жителів міста Мукачева та району необхідними лікарськими засобами, товарами медичного призначення та відпуском медикаментів згідно пільгових рецептів окремим категоріям населення відповідно до програм, витрати на які відшкодовуються з обласного, місцевого, районного та державного бюджетів.

За другий  квартал 2020 року :

- опрацьовано за звітній період  10 096   рецептів;

- обслуговуванням аптечного закладу скористалось близько  18 949 громадян;

- відпущено медикаментів та лікарських засобів за готівкові розрахунки на суму 467,7 тис. грн.;

- відпущено медикаментів та лікарських засобів за безготівкові розрахунки на суму 253,1 тис. грн.

- відпущено окремим категоріям населення медикаментів у відповідності до програм, витрати на які відшкодовуються повністю та частково з місцевого та інших бюджетів на суму 4 663,8 грн.;

- валовий дохід підприємства склав 5 385,0 тис. грн.

- фонд заробітної плати з нарахуваннями  за даний період склав 347,9 тис. грн.

- сплачено до бюджету ПДФО в розмірі – 63,1 тис. грн., ВЗ в розмірі – 5,9 тис. грн. та ЄСВ в розмірі  73,0 тис. грн.;

- середньомісячна кількість працівників становить 8 чол.;

- заборгованість по заробітній платі та сплаті податків – відсутня;

- розмір дебіторської заборгованості за відпущені населенню медикаменти та вироби медичного призначення станом на 30.06.2020 року становить 710,0 тис. грн.;

- розмір кредиторської заборгованості за отримані медикаменти та вироби медичного призначення станом на 30.06.2020 року становить 1 814,5 тис. грн.;

- здійснюється реалізація медикаментів населенню по електронним рецептам відповідно урядової програми реімбурсації «Доступні ліки».

- За звітній період підприємством реалізовано  медикаменти та вироби медичного призначення по ряду програм, що профінансовано з відповідних бюджетів, а саме :

- з  місцевого бюджету на суму 4 422,9 тис. гривень;

- з районного бюджету на суму 188,5 тис. гривень;

- з державного бюджету на суму 52,4 тис. гривень.