ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акта
опубліковано 03 вересня 2020 року о 09:35

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер.

Рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 12.03.2019 року №66 «Про затвердження порядку встановлення та використання вузлів обліку споживання води з засобами дистанційної передачі результатів вимірювання».

Назва виконавця заходів з відстеження.

Управління міського господарства Мукачівської міської ради, Мукачівське міське комунальне підприємство «Мукачівводоканал».

Цілі прийняття акта.

Основними цілями прийняття регуляторного акта є удосконалення системи комерційного, у тому числі розподільного обліку послуг з централізованого водопостачання та нарахування плати за спожиті послуги; підвищення прозорості дій органів місцевого самоврядування при формуванні тарифів за спожиту воду, урахування інтересів споживачів послуг та ММКП «Мукачівводоканал», який надає послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення; сприяння розвитку ділової активності ММКП «Мукачівводоканал» у зазначеній сфері діяльності; мотивування споживачів дотримання встановлених норм споживання води, та її раціонального використання; підвищення рівня якості послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

Строк виконання заходів з відстеження.

Відстеження проводилось з 01.07.2020р. по 31.07.2020р.

Тип відстеження.

Повторне відстеження.

Методи одержання результатів відстеження.

Використання статистичних даних.

• Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: відстеження результативності дії зазначеного регуляторного акта проводилося за показниками, які безпосередньо пов’язані з його цілями, а саме:
  • кількість замінених та встановлених вузлів обліку споживання води засобами дистанційної передачі результатів вимірювання;
  • кількість скарг від споживачів послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення;
  • сума надходжень грошових коштів за надані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення;
  • кількість знайдених втрат від недообліку спожитої води.
  • Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта.

Відстеження проводилось за наступними показниками:

Показник

Базове відстеження з 01.05.2019р. по 01.07.2019р.

Повторне відстеження з 01.07.2020р. по 31.07.2020р.

1.

Кількість замінених та встановлених вузлів обліку споживання води засобами дистанційної передачі результатів вимірювання ММКП «Мукачівводоканал» (одиниць)

(в т.ч. населення – 125, комерційні та бюджетні установи – 89)

(в т.ч. населення – 14, комерційні та бюджетні установи – 9)

2.

Кількість скарг від споживачів послуг централізованого водопостачання(одиниць)

3.

Сума надходжень грошових коштів за надані послуги централізованого водопостачання (грн.)

4.

Кількість знайдених втрат від недообліку спожитої води (відсотків)

11-20%

3-5%

,Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: Проведене повторне відстеження. За результатами повторного відстеження пропонується залишити регуляторний акт без змін.