Звіт про роботу архівного відділу Мукачівської міської ради за ІІ квартал 2020 року
опубліковано 06 липня 2020 року о 07:48

1. Прийнято на державне зберігання 13 одиниць зберігання документів з кадрових питань ліквідованих установ (ТОВ «Татрамонт-Карпати ЛТД», Мукачівський техно-торговий центр «Електрон», ТОВ «СПД-Т»). Справи впорядковано, підшито, складено описи,  всі вони у задовільному стані.

2. Продовжено реставрацію та впорядкування справ ліквідованих установ, переданих до архівного відділу за попередній квартал. Систематично проводиться дезінфекція та обезпилення архівосховищ.

3. Видано 287 архівних довідок про нарахування заробітної плати та підтвердження стажу роботи, архівних витягів та копій документів фізичним та юридичним особам.

4. Виконано 31 запит Управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

5. Проведено 2 засідання ЕК, на яких схвалено 18 документів (номенклатури справ, описи тривалого, постійного зберігання та з кадрових питань, акти про вилучення для знищення документів та ін.),

6. Подано на розгляд ЕПК Державного архіву Закарпатської області описи справ 3-х установ – джерел комплектування Національного архівного фонду.

7. Надано 30 консультацій з питань ведення діловодства, архівної справи відповідальним за документообіг та архів в установах, організаціях.

8. На виконання річного плану роботи у фойє архівного відділу було підготовлено виставку архівних фотодокументів з нагоди відзначення річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

9. Відскановано 14978 аркуш рішень сесій сільських рад, що увійшли до складу Мукачівської ОТГ за період 1991-2019 років.