Звіт секретаріату ради за ІІ-ий квартал 2020 року
опубліковано 06 липня 2020 року о 08:01

За вказаний період секретаріатом ради підготовлено та організовано
4 сесії Мукачівської міської ради, в тому числі 1 позачергову, прийнято
87 рішень міської ради.

У ІІ-му кварталі 2020 року секретаріатом ради забезпечено організацію

21 засідання профільних депутатських комісій, на яких розглянуто 128 проєктів рішень, а саме:

- з питань бюджету та соціально-економічного розвитку – 4 засідання (розглянуто 43 проєкти);

- з питань комунальної власності та земельних відносин - 3 засідання (розглянуто 35 проєктів);

- з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту - 3 засідання (розглянуто 14 проєктів);

- з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій -   3 засідання (розглянуто 16 проєктів);

- з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку –
4 засідання (розглянуто 7 проєктів);

- з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології -
4 засідання (розглянуто 13 проєктів).

За вказаний період було прийнято ряд важливих рішень, зокрема:

«Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Мукачева»               в новій редакції», «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади», «Про реорганізацію Мукачівської дитячої школи мистецтв № 1 ім. С. Ф. Мартона та Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 шляхом злиття».

Також було прийнято звернення до Кабінету Міністрів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України та Закарпатської обласної державної адміністрації щодо аварійного стану мостів, які експлуатуються на території міста Мукачева та розташовані над залізничними коліями, а саме: транспортні споруди по вул. Берегівська-об"їзна та
вул. Масарика Томаша та незадовільний стан залізничного переїзду на перехресті вулиць Пряшівська-Крилова.

Щомісяця сесією розглядалися майнові та земельні питання, завдяки яким громадяни отримали можливість впорядкувати земельні питання, бюджет отримав додаткові надходження від реалізації майна та земельних ділянок, орендної плати тощо; також постійно на сесію виносилися проєкти рішень щодо внесення змін у цільові програми, програму соціально-економічного розвитку та зміни до місцевого бюджету.

Працівниками секретаріату ради надавалась допомога головам комісій у скликанні засідань комісій, веденні їх діловодства та протоколів, підготовці питань, які виносяться на розгляд комісій. Готувалася інформація щодо роботи міської ради, профільних депутатських комісій та подавалася для розміщення на офіційному сайті міської ради.

Всі проєкти рішень попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради та виносилися на розгляд сесій міської ради.

Забезпечено оприлюднення проєктів рішень на офіційному сайті міської ради. Забезпечено оприлюднення результатів голосувань депутатів міської ради згідно даних електронної системи голосування «Віче».

Здійснено постійний моніторинг змін до законодавства України, зокрема з питань місцевого самоврядування.

Організовано та забезпечено висвітлення питань роботи ради, депутатів міської ради, постійних комісій, зокрема повідомлено:

- про час і місце проведення сесії ради, порядок денний сесії ради, проєктів рішень ради;

- про час та місце засідань депутатських комісій;

Забезпечено наповнення офіційної вебсторінки Мукачівської міської ради з питань висвітлення роботи ради, депутатів, постійних комісій; функціонування та наповнення офіційної сторінки секретаріату ради в соціальній мережі Facebook.

У структурному підрозділі формується електронна база проєктів рішень та рішень сесій міської ради та подається для розміщення на сайті міської ради.

Секретаріатом ради проводилася організація роботи секретаря міської ради, а саме:

-прийом громадян секретарем міської ради;

-робочі наради у секретаря міської ради.

Протягом вказаного періоду депутатам Мукачівської міської ради надавалася необхідна допомога у здійсненні ними депутатських повноважень, проведенню зустрічей депутатів з виборцями.

Працівники секретаріату ради приймали активну участь у міських громадських заходах з відзначення державних свят та вшанування пам’ятних дат.

Керівник секретаріату ради