Звіт щодо проведеної закупівлі КП "Міськводоканал"
опубліковано 25 травня 2022 року о 15:19

25 березня 2022 року Комунальним підприємством «Міськводоканал» Мукачівської міської ради було оголошено закупівлю за предметом: виготовлення проектної документації (для встановлення вузлів комерційного обліку) за кодом ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування, шляхом проведення спрощеної  закупівлі відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». В результаті чого було подано три тендерні пропозиції. КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради було відхилено тендерні пропозиції всіх учасників з наступних причин:

• ТОВ «Таурі Інжиніринг» не надання аналогічного договору в якому поряд з різними роботами, обов’язково присутній вузол обліку споживання витрат води, який вимагався згідно Додатку № 3 до документації на закупівлю «Документи які повинен надати учасник у складі, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям».
  • ТОВ «ВЕГА-КАРПАТИ» не подано документ на підтвердження відповідності пропозиції учасника технічним та якісним характеристикам предмета закупівлі, згідно Додатку  № 2 до оголошення.
  • ТОВ «ВБК СТАНДАРТ» не подано документи на підтвердження повноважень посадової особи, яка підписує пропозицію та/або уповноважена на підписання договору про закупівлю.

У зв’язку з чим закупівля не відбулась.

24.05.2022 року був укладений договір за код ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування, а саме виготовлення проектної документації (для встановлення вузлів комерційного обліку) згідно до найбільш вигідної комерційної пропозиції на суму 178 024,00 грн з ТОВ «ЕКСПРЕСБУД ПЛЮС».