Надходження акцизного податку до міського бюджету міста Мукачева за січень – вересень 2018 року
опубліковано 19 жовтня 2018 року о 08:45

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та акцизному податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пального) посідає третє місце за обсягами надходжень до міського бюджету міста Мукачева, поступаючись податку на доходи фізичних осіб та місцевим податкам і зборам. При плані в сумі 77 млн.485,5 тис. грн., надійшло 78 млн.588,4 тис. грн. Понад план 1млн.102,9 тис. грн. У порівнянні з відповідним показником минулого року надходження збільшились на 12 млн.442,3 тис. грн., приріст склав 18,8 відсотка. Фактичні надходження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за звітний період становлять в сумі  63 млн. 879,2 тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 7 млн 180,7 тис. грн. або на 12,7 відсотка.

Найбільшими платниками акцизного податку до міського бюджету м. Мукачева за звітний період є:

• ТОВ «Тедіс –Україна» - питома вага в обсязі надходжень складає 74,3 відс.;
  • ТОВ «Закарпатська продовольча компанія» - 6,9 відс.;
  • ТОВ «УДК» - 3,8 відс.

Фактичні надходження акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до міського бюджету міста Мукачева за січень-вересень 2018 року складають в сумі 14 млн. 709,2 тис. грн., в тому числі:

• акцизний податок з виробленого в Україні пального - 2 млн. 948,0 тис. грн.;
  • акцизний податок з ввезеного на митну територію України пального - 11 млн. 761,2 тис. грн.