Надходження до бюджету міста Мукачево податку на прибуток та частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств міста за січень-березень 2019 року
опубліковано 23 квітня 2019 року о 11:20

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності у розмірі 100% зараховується до загального фонду місцевого бюджету м. Мукачева. Відповідно до Податкового кодексу України базова (основна) ставка податку на прибуток становить 18 %. За звітний період підприємствами та організаціями, що належать до комунальної власності міста, сплачено до місцевого бюджету 680,0 тис. грн. податку на прибуток. Понад план надійшло 80,0 тис. грн. Виконання складає 113,3 відсотка. Відповідно до рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради від 30.11.2017 року № 845 «Про Порядок відрахування до Мукачівського міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами міста Мукачева», комунальні підприємства, засновником яких є міська рада, сплачують до бюджету міста 30 % чистого прибутку, що залишається після сплати податків, встановлених чинним законодавством. За січень-березень 2019 року до місцевого бюджету міста Мукачева надійшли кошти в сумі 432,8 тис. грн, як частина чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до відповідного місцевого бюджету. Понад план надійшло 29,0 тис. грн.