Надходження до загального фонду бюджету міста Мукачево частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами міста Мукачева від 15 грудня 2017 року
опубліковано 15 грудня 2017 року о 11:14

Відповідно до рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради від 30.11.2017 року № 845 «Про Порядок відрахування до Мукачівського міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами міста Мукачева», комунальні підприємства, засновником яких є міська рада, сплачують до бюджету міста 30% чистого прибутку, що залишається після сплати податків, встановлених чинним законодавством. Станом на 15 грудня 2017 року до міського бюджету міста Мукачева надійшли кошти в сумі 1 420,0 тис.грн., як частина чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до відповідного місцевого бюджету.