Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Мукачево
опубліковано 21 листопада 2019 року о 15:05

Згідно з бюджетним кодексом України кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, отримані відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з 01.01.2012 року є джерелом надходження бюджету розвитку місцевих бюджетів. Протягом січня - жовтня 2019 року укладено 42 договори пайової участі замовників у розвитку інфраструктури населеного пункту на суму 2 млн. 638,7 тис. грн. За січень - жовтень 2019 року сума коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури населеного пункту, які надійшли до бюджету м. Мукачева складає – 2 млн. 984,9 тис. грн., з них 346,2 тис. грн. по укладених договорах пайової участі у 2018 році. Понад план надійшло 334,9 тис. грн. У порівнянні з відповідним показником минулого року надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури збільшились на 521,4 тис. грн. Заборгованість станом 01.11.2019 року по договорах про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста відсутня.