Надходження податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету міста Мукачево за січень- травень 2019 року
опубліковано 21 червня 2019 року о 10:43

Податок на доходи фізичних осіб зберігає позицію найвагомішого за обсягами джерела наповнення дохідної частини місцевого бюджету. Питома вага його в сумі власних доходів загального фонду місцевого бюджету у звітному періоді складає 62,5 відсотка. Як зазначено в Бюджетному кодексі України до бюджетів міст обласного значення зараховується 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України на території міста. Так, фактичні надходження цього податку за січень-травень 2019 року становлять в сумі 162 944,7 тис. грн., рівень виконання становить 101,8 відс., що на 2858,9 тис. грн. більше від планових призначень на відповідний період. У порівнянні до відповідного періоду минулого року надходження по податку на доходи фізичних осіб збільшились на 33378,9 тис. грн. або на 25,8 відсотка.

У структурі податку на доходи фізичних осіб найбільшу питому вагу має податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати– 82,4%. Основними бюджетоутворювальними підприємствами, які сплатили найбільші суми податку на доходи фізичних осіб за січень-травень 2019 року є: завод «Флекстронікс ТЗОВ», Філія Львівська залізниця ПАТ «Українська залізниця», УАП ТОВ «Фішер-Мукачево», Управління освіти, ТОВ "Профур", ПАТ Мукачівський завод «Точприлад».