Виконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету міста Мукачева за січень-квітень 2019 року
опубліковано 02 травня 2019 року о 11:16

За січень - квітень 2019 року до загального фонду місцевого бюджету міста Мукачева надійшло 206,1 млн. грн. податків, зборів та інших доходів, при затвердженому плані 188,0 млн. грн., понад план надійшло 18,2 млн. грн. Виконання становить 109,7 відсотка. У звітному періоді приріст надходжень бюджету міста у порівнянні аналогічним періодом минулого року склав в сумі 33,2 млн. грн. при темпі росту 19,2 відсотка. Більша частина надходжень до місцевої скарбниці забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 130,3 млн. грн., що перевищує торішні показники на 28,3 млн. грн. Наступним за рівнем надходжень єдиний податок з фізичних та юридичних осіб. За звітний період платники податків м. Мукачева, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до міського бюджету 26,9 млн. грн. єдиного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла на 5,6 млн. грн., або на 26,3 відсотка. Замикає трійку лідерів акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та поступлення акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції). За січень-квітень 2019 року на них припадає понад 12,3 відсотка у загальній сумі надходжень до місцевого бюджету міста. Суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, сплатили до місцевого бюджету міста Мукачева 25,3 млн. грн. акцизного податку.