Принципи формування і розмір винагороди адміністрації ММКП «Центр контролю за тваринами»
опубліковано 22 вересня 2023 року о 09:00

Оплата праці керівника підприємства проводиться за умовами визначеними в індивідуальному контракті.

Оплата праці керівникам, спеціалістам, фахівцям, робітникам здійснюється за встановленими окладами, сформованими відповідно до вимог Генеральної, Галузевої угод та Колективного договору підприємства. Оклади затверджуються штатним розписом Підприємства. Оплата праці здійснюється за фактично відпрацьований час, в межах фонду оплати праці за почасово - преміальною системою.

Оплата праці здійснюється за посадовими окладами в межах схеми посадових окладів, затверджених коефіцієнтів співвідношення мінімальних розмірів місячних посадових окладів керівників, спеціалістів, фахівців, робітників до мінімальної тарифної ставки робітника 1 розряду основного виробництва (мінімального посадового окладу (тарифу) працівника основної спеціальності) згідно Галузевої угоди.

Законодавством України, Генеральною угодою, Галузевою угодою, колективним договором Підприємства передбачені доплати та надбавки до тарифних ставок і посадових окладів за:

• суміщення професій (посад);
  • виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника;
  • інтенсивність праці;
  • високі досягнення у праці;
  • інші доплати і надбавки, передбачені чинним Законодавством, включаючи доплату до розміру мінімальної заробітної плати.

Доплата за високі досягнення у праці встановлюється працівникам в розмірі від 0 до 50% посадового окладу за результатами праці за місяць, квартал, рік.

За високу інтенсивність праці встановлюється доплата від 0 до 50% до посадового окладу.

Доплата працівникам за професіоналізм проводиться в розмірі до 25% посадового окладу.

Підставою для нарахування всіх видів доплат є наказ по підприємству із зазначенням: терміну встановлення, обґрунтування встановлення та розміру доплати чи надбавки.

Преміювання здійснюється з метою матеріальної зацікавленості працівників у підвищенні продуктивності праці, залучення та утримання кращих фахівців і висококваліфікованих працівників підприємства, підвищення якості виконуваних робіт.

Виходячи з фінансових можливостей підприємства загальна сума премії розмірами не обмежується.

Нарахована заробітна плата директора підприємства ММКП «Центр контролю за тваринами» помісячно за вересень 2022 р. - серпень 2023 р.:

• Січень - 19200,00
  • Лютий - 19200,00
  • Березень - 19200,00
  • Квітень - 19200,00
  • Травень - 19200,00
  • Червень - 38666,25
  • Липень - 19200,00
  • Серпень - 19200,00
  • Вересень - 19200,00
  • Жовтень - 19200,00
  • Листопад - 19200,00
  • Грудень - 19200,00

Загальна сума заробітної плати: 249866,25 грн.