Принципи формування і розмір винагороди адміністрації ММКП «Ремонтно-будівельне управління»
опубліковано 05 лютого 2024 року о 10:00

Оплата праці керівника комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління» Мукачівської міської ради здійснюється за умовами визначеними в індивідуальному контракті та додатками до нього, а саме:

Оклад;

Премія за підсумками роботи за місяць в розмірі 50% (за фактично відпрацьований час) за виконання слідуючих показників: своєчасне виконання заходів щодо утримання об’єктів благоустрою на території Мукачівської ТГ, своєчасна здача звітності, виконання вказівок вищестоящої організації;

Надбавка за інтенсивність праці та особливий характер роботи в розмірі 50% посадового окладу.

Оплата праці керівникам, професіоналам, фахівцям та технічним службовцям (КПФС) здійснюється за встановленими окладами, сформованими відповідно до вимог Генеральної, Галузевої Регіональної угод, та Колективного договору підприємства. Оклади затверджуються штатним розписом Підприємства. Здійснюється оплата праці за фактично відпрацьований час, в межах фонду оплати праці за погодино- преміальною системою.

Оплата праці КПФС здійснюється за посадовими окладами в межах схеми посадових окладів, затверджених коефіцієнтів співвідношення мінімальних розмірів місячних посадових окладів керівників, професіоналів і технічних службовців до мінімальної тарифної ставки робітника 1 розряду основного виробництва (мінімального посадового окладу (тарифу) працівника основної спеціальності) згідно Галузевої угоди.

Законодавством України, Генеральною угодою, Галузевою угодою, Регіональною угодою, колективним договором Підприємства передбачені доплати і надбавки до тарифних ставок і посадових окладів за:

суміщення професій (посад);

виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника;

інтенсивність праці;

розширення зони обслуговування, або збільшення обсягу робіт;

інші доплати і надбавки, передбачені чинним Законодавством, включаючи доплату до розміру мінімальної заробітної плати.

За високу інтенсивність праці встановлюється доплата до 50% до тарифної ставки, або окладу.

Підставою для нарахування всіх видів доплат є наказ по підприємству із зазначенням: терміну встановлення, обґрунтування встановлення та розміру доплати чи надбавки.

Преміювання здійснюється з метою матеріальної зацікавленості працівників у підвищенні продуктивності праці, залучення і утримання кращих фахівців і висококваліфікованих працівників підприємства, підвищення якості виконуваних робіт. Згідно Положення про преміювання (Колективний договір) передбачено нарахування місячної премії за результатами господарської діяльності, максимальний розмір премії до 100%, з дотриманням виконання відповідних показників згідно Положення, та виходячи з фінансових можливостей підприємства.

Заробітна плата Директор:

Січень 2023р.- 40000,00 грн.; Вересень 2023р. -40000,00 грн.;

Лютий 2023р.- 60000,00 грн.; Жовтень 2023р. – 40000,00 грн.;

Березень 2023р.- 40000,00 грн.; Листопад 2023р.-40000,00 грн.;

Квітень 2023р.- 60000,00 грн.; Грудень 2023р. – 60000,00 грн.

Травень 2023р.- 40000,00 грн.;

Червень 2023р.- 40000,00 грн.;

Липень 2023р.- 40000,00грн.;

Серпень 2023р.- 80324,36 грн.;

Загальна сума заробітної плати : 580 324,36 грн.