Гаряча лінія міста
(03131) 3-46-91
Меню

Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі

Контакти

пл. Кирила і Мефодія, 16

телефон

+380 (3131) 2-32-77

Код ЄДРПОУ

00436536

Розпорядок роботи

понеділок-п’ятниця, субота

09:00 - 19:00, 09:00 - 13:00

Керівництво

В.О директора

Колесник Оксана Василівна

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі була створена у місті Мукачеві у 1979 році. У квітні 1994 року до 150-річчя від дня народження Міхая Мункачі, всесвітньо відомого митця, уродженця і почесного громадянина Мукачева, школі було присвоєно ім'я Міхая Мункачі. При закладі діє шкільний музей художника Міхая Мункачі. Для охочих проводяться екскурсії.

Будівля, у якій розташована школа, є цінним пам’ятником палацової архітектури ХVІІ-ХVІІІ століть національного значення, відомою туристичною родзинкою Мукачева під назвою «Білий палац». Споруджена у другій половині ХVІІ століття трансільванськими князями династії Ракоці та до 1711 року служила їм міською резиденцією. Після придушення визвольної війни 1703-1711 років, якою керував Ференц Ракоці ІІ, палац спочатку переходить у власність імператора Австрії, а потім, в 1728 році, передається разом з величезними земельними угіддями в подарунок німецькому графу Шенборну-Бухгейму. «Білий палац» був місцем урочистих прийомів знаті й іноземних послів. Значно пізніше, в 1747 році, одноповерхова споруда була перебудована і значно розширена за проєктом відомого німецького архітектора Йоганна-Бальтазара Неймана. При реконструкції було використано старі елементи споруд, добудовано новий корпус з дотриманням архітектурних пропорцій і симетрії.


Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі є базовою для образотворчих відділів дитячих шкіл мистецтв області, має власні традиції, удосконалені форми і методи роботи по естетичному вихованню і навчанні.

У школі діє шестиденний робочий тиждень. Навчання та виховання дітей різного віку здійснюється у позаурочний та позанавчальний час, в залежності від затверджених розкладів занять. У канікулярні, вихідні, святкові та неробочі дні заклад працює за окремим планом.

Зарахування дітей до 1 класу Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі здійснюється на підставі на підставі заяв батьків та конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), які проходять безпосередньо у закладі. У випадку наявності у закладі вакантного місця, приймання учнів може здійснюватися і протягом навчального року на безконкурсній основі.


Інформація для вступників:

Прийом на навчання

Заява до закладу

Пільги на навчання


Цікаво знати...

Будівля, у якій розташована Мукачівська дитяча художня школа ім. М.Мункачі, є цінним пам’ятником палацової архітектури ХVІІ-ХVІІІ століть національного значення, відомою туристичною родзинкою Мукачева під назвою “Білий палац”. Споруджена у другій половині ХVІІ століття трансільванськими князями династії Ракоці та до 1711 року служила їм міською резиденцією. Після придушення визвольної війни 1703-1711 років, якою керував Ференц Ракоці ІІ, палац спочатку переходить у власність імператора Австрії, а потім, в 1728 році, передається разом з величезними земельними угіддями в подарунок німецькому графу Шенборну-Бухгейму. “Білий палац” був місцем урочистих прийомів знаті й іноземних послів. Значно пізніше, в 1747 році, одноповерхова споруда була перебудована і значно розширена за проєктом відомого німецького архітектора Йоганна-Бальтазара Неймана. При реконструкції було використано старі елементи споруд, добудовано новий корпус з дотриманням архітектурних пропорцій і симетрії.


Документи:

Статут

Структура та штатна чисельність 

Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання

Положення про порядок зарахування дітей до 1 класу 


Вивчаються предмети:

 • рисунок;
 • живопис; 
 • композиція; 
 • скульптура; 
 • історія мистецтва.

Відповідно до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської територіальної громади, у закладі встановлено щомісячний розмір плати за навчання дітей:

 • образотворче мистецтво – 330,00 грн.

Для окремих категорій дітей, згідно з положенням, встановлені пільги.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux