Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню

Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі

Контакти

пл. Кирила і Мефодія, 16

телефон

+380 (3131) 2-32-77

Код ЄДРПОУ

00436536

Розпорядок роботи

понеділок-п’ятниця, субота

09:00 - 19:00, 09:00 - 13:00

Керівництво

Директор

Кіреєв Сергій Федорович

Підпорядкування

Відділ культури Мукачівської міської ради

Дитяча художня школа була створена у місті Мукачеві у 1979 році. У квітні 1994 року до 150-річчя від дня народження Міхая Мункачі, всесвітньо відомого митця, уродженця і почесного громадянина Мукачева, школі було присвоєно ім'я Міхая Мункачі. При закладі діє шкільний музей художника Міхая Мункачі. Для охочих проводяться екскурсії.

Будівля, у якій розташована школа, є цінним пам’ятником палацової архітектури ХVІІ-ХVІІІ століть національного значення, відомою туристичною родзинкою Мукачева під назвою «Білий палац». Споруджена у другій половині ХVІІ століття трансільванськими князями династії Ракоці та до 1711 року служила їм міською резиденцією. Після придушення визвольної війни 1703-1711 років, якою керував Ференц Ракоці ІІ, палац спочатку переходить у власність імператора Австрії, а потім, в 1728 році, передається разом з величезними земельними угіддями в подарунок німецькому графу Шенборну-Бухгейму. «Білий палац» був місцем урочистих прийомів знаті й іноземних послів. Значно пізніше, в 1747 році, одноповерхова споруда була перебудована і значно розширена за проєктом відомого німецького архітектора Йоганна-Бальтазара Неймана. При реконструкції було використано старі елементи споруд, добудовано новий корпус з дотриманням архітектурних пропорцій і симетрії.

Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі є базовою для образотворчих відділів дитячих шкіл мистецтв області, має власні традиції, удосконалені форми і методи роботи по естетичному вихованню і навчанні.

У школі діє шестиденний робочий тиждень. Навчання та виховання дітей різного віку здійснюється у позаурочний та позанавчальний час, в залежності від затверджених розкладів занять. У канікулярні, вихідні, святкові та неробочі дні заклад працює за окремим планом.

Зарахування дитини до 1-го класу Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі здійснюється відповідно до Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) міста Мукачева на підставі заяв батьків надаються до Центру надання адміністративних послуг (м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2) та вступних іспитів, які проходять безпосередньо у закладі. Терміни подачі заяв для зарахування дитини до 1-го класу – з 01 квітня відповідного календарного року та не пізніше, як за три дні до початку конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), які проходитимуть на базі закладу. У випадку наявності у закладі вакантного місця, приймання учнів може здійснюватися і протягом навчального року на безконкурсній основі.

Інформація для вступників:

Прийом на навчання

Заява до закладу

Пільги на навчання


Цікаво знати...

Будівля, у якій розташована Мукачівська дитяча художня школа ім. М.Мункачі, є цінним пам’ятником палацової архітектури ХVІІ-ХVІІІ століть національного значення, відомою туристичною родзинкою Мукачева під назвою “Білий палац”. Споруджена у другій половині ХVІІ століття трансільванськими князями династії Ракоці та до 1711 року служила їм міською резиденцією. Після придушення визвольної війни 1703-1711 років, якою керував Ференц Ракоці ІІ, палац спочатку переходить у власність імператора Австрії, а потім, в 1728 році, передається разом з величезними земельними угіддями в подарунок німецькому графу Шенборну-Бухгейму. “Білий палац” був місцем урочистих прийомів знаті й іноземних послів. Значно пізніше, в 1747 році, одноповерхова споруда була перебудована і значно розширена за проєктом відомого німецького архітектора Йоганна-Бальтазара Неймана. При реконструкції було використано старі елементи споруд, добудовано новий корпус з дотриманням архітектурних пропорцій і симетрії.


Документи:

Статут художньої школи

Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади

Вивчаються предмети:

 • рисунок;
 • живопис; 
 • композиція; 
 • скульптура; 
 • історія мистецтва.

Відповідно до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади, у закладі встановлено щомісячний розмір плати за навчання дітей:

 • образотворче мистецтво – 250,00 грн.

Для окремих категорій дітей, згідно з положенням, встановлені пільги.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux