Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню

Комунальний заклад “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С.Ф. Мартона” Мукачівської міської ради

Контакти

вул. Штефана А., 2

телефон

+380 (3131) 2-13-08

Код ЄДРПОУ

43784647

Розпорядок роботи

понеділок-п’ятниця, субота

09:00 - 20:00, 08:30 - 18:00

Керівництво

Директор

Кешеля Маріанна Василівна

Підпорядкування

Відділ культури Мукачівської міської ради

Комунальний заклад “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С.Ф. Мартона” Мукачівської міської ради - найбільший на Закарпатті заклад початкової мистецької освіти. Мистецьку освіту тут здобуває близько 800 учнів. Заклад є базовим для мистецьких шкіл Мукачівської міської ОТГ та Мукачівського району. На базі школи щорічно проводяться обласні методичні семінари та відкриті уроки, наради директорів мистецьких шкіл області, обласні конкурси, концерти класичної музики та багато інших культурно-мистецьких заходів.


При школі діють відділи:

- фортепіанний

- струнно-смичковий

- відділ народних інструментів

- відділ духових та ударних інструментів

- музично-теоретичний

- вокально-хоровий

- хореографічний

- театральний відділ

Термін навчання 6-8 років.


На кожному відділі створені та успішно працюють дитячі творчі колективи великих і малих форм. На високому рівні проводиться робота з індивідуальними виконавцями в класах вокального співу, духових, народних, струнно-смичкових інструментів, в класах фортепіано, гітари та інших інструментів. Учні та викладачі школи є постійними учасниками всіх мистецьких заходів у місті, систематично беруть участь та займають призові місця на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.


П'ять дитячих колективів має почесне звання “зразковий”:

- зразковий хор учнів старших класів - керівник Олексій Тулюк

- зразковий хор учнів молодших класів - керівник Світлана Фенцик

- зразковий учнівський духовий оркестр - керівник Станіслав Перковський

- зразковий хореографічний колектив “Барви Закарпаття” - керівник Емілія Васько

- зразковий ансамбль скрипалів старших класів - керівник Марія Маманова


У школі діє шестиденний робочий тиждень. Навчання та виховання дітей різного віку здійснюється у позаурочний та позанавчальний час, в залежності від затверджених розкладів занять. У канікулярні, вихідні, святкові та неробочі дні заклад працює за окремим планом.

Зарахування дитини до 1 класу Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Ф.Мартона здійснюється на підставі заяв батьків та вступних іспитів, які проходять безпосередньо у закладі. Терміни подачі заяв для зарахування дитини до 1 класу - з 1 квітня відповідного календарного року та не пізніше, як за три дні до початку конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), які проходитимуть на базі закладу. У випадку наявності у закладі вакантного місця, приймання учнів може здійснюватися і протягом навчального року на безконкурсній основі.

Інформація для вступників:

Прийом на навчання

Заява до закладу

Пільги на навчання


З історії...

Історія початкової мистецької освіти в місті Мукачеві починається з відкриття 31 серпня 1945 року Мукачівської дитячої музичної школи-семирічки. На початку 90 років XX століття для школи розпочинають будівництво нового корпусу із концертною залою, який урочисто було відкрито 24 жовтня 1998 року. У 1996 році школу перейменовують з музичної – в Мукачівську дитячу школу мистецтв №1, а з 1999 року мистецькому закладу присвоєно ім’я українського композитора, колишнього викладача школи Степана Мартона.

У 1963 році у місті було створено ще один мистецький заклад - Вечірню музичну школу робітничої молоді, яку у 1988 році було реорганізовано в дитячу музичну школу №2. 1996 року дитяча музична школа отримала статус дитячої школи мистецтв №2.

15 червня 2020 року розпочато реорганізацію Мукачівської дитячої школи мистецтв № 1 імені С. Ф. Мартона та Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2. Внаслідок злиття двох мистецьких шкіл міста, 20 серпня, цього ж року, рішенням Мукачівської міської ради створено комунальний заклад “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С. Ф. Мартона” Мукачівської міської ради.


Документи:

Статут

Про реорганізацію Мукачівської дитячої школи мистецтв № 1 ім. С. Ф. Мартона та Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 шляхом злиття

Про затвердження вартості платних послуг комунального закладу “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім.С.Ф. Мартона” Мукачівської міської ради

Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С.Ф. Мартона” Мукачівської міської ради.

Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади

При школі діють відділи:

 • фортепіанний;
 • відділ струнно-смичкових інструментів;
 • відділ народних інструментів;
 • відділ духових та ударних інструментів;
 • музично-теоретичний;
 • вокально-хоровий;
 • хореографічний.
 • театральний відділ

Термін навчання 6-8 років.

На кожному відділі створені та успішно працюють дитячі творчі колективи великих і малих форм. На високому рівні проводиться робота з індивідуальними виконавцями в класах вокального співу, духових, народних, струнно-смичкових інструментів, в класах фортепіано, гітари та інших інструментів.


Відповідно до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади міста Мукачева, у закладі встановлено щомісячний розмір плати за навчання дітей:

 • фортепіано, гітара, вокал, хореографія – 320,00 грн.
 • саксофон – 320,00 грн.
 • баян, акордеон – 210,00 грн.
 • скрипка, ксилофон, кларнет, флейта, сопілка – 200,00 грн.
 • труба, мідні духові, ударні, тромбон, тенор, баритон, альт, валторна бас – 180,00 грн.
 • віолончель – 130,00 грн.
 • музичний театр - 250,00 грн.

Для окремих категорій дітей, згідно з положенням, встановлені пільги.


Платні послуги:

- Ксерокопіювання документів (чорно-біле, формат А4) - 1 аркуш з однієї сторони - 1,00 грн. (право безкоштовного ксерокопіювання документів, пов'язаних з навчальним процесом, мають працівники комунального закладу “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім.С.Ф. Мартона” Мукачівської міської ради).

- Надання приміщення концертної зали в тимчасове користування для проведення концертів, фестивалів, конкурсів, презентацій, конференцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів (якщо це не перешкоджає провадженню закладом діяльності у сфері культури) - 1 день - 1 000,00 грн.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux