Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків

вул. Волошина Августина, 18

+380 (3131) 2-10-94

Код ЄДРПОУ

22097448

Розпорядок роботи

понеділок-п’ятниця

Волонтир Володимир Ілліч, заслужений діяч мистецтв України

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків давно відома в Україні і за кордоном як центр дитячого і юнацького хорового мистецтва. Її історія бере початок з 1983 року, з часу заснування Мукачівського хору хлопчиків – хорової студії, на базі якої в 1989 році створена Мукачівська міська експериментальна хорова школа хлопчиків та юнаків, а в 1991 році – Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків як державний мистецький навчальний заклад.

Засновник хорової школи і хору хлопчиків та юнаків – Володимир Волонтир, відомий далеко за межами України композитор, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки композиторів України, лауреат Всеукраїнської премії ім. В.Косенка, обласної премії ім. Д. Задора, почесний громадянин міста Мукачева, незмінний директор хорової школи і художній керівник хору хлопчиків та юнаків.

За роки своєї творчої діяльності хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи репрезентував хорове мистецтво України більше ніж у 20 країнах Європи: Литві, Латвії, Естонії, Росії, Словенії, Словаччині, Чехії, Югославії, Польщі, Угорщині, Німеччині, Австрії, Франції, Бельгії, Італії, Іспанії, Португалії, Голландії, Румунії та ін.

При школі діють відділи:

• хоровий;
  • хоровий і загальне фортепіано;
  • хоровий і спеціальне фортепіано.

Термін навчання: 8 років.

У школі діє шестиденний робочий тиждень. Навчання та виховання дітей різного віку здійснюється у позаурочний та позанавчальний час, в залежності від затверджених розкладів занять. У канікулярні, вихідні, святкові та неробочі дні заклад працює за окремим планом.

Зарахування дитини до 1 класу Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків  здійснюється на підставі заяв батьків та конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), які проходять безпосередньо у закладі. У випадку наявності у закладі вакантного місця, приймання учнів може здійснюватися і протягом навчального року на безконкурсній основі.

Інформація для вступників:

Прийом на навчання

Заява до закладу

Пільги на навчання

Документи:

Статут

Структура та штатна чисельність

Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання

Положення про порядок зарахування дітей до 1 класу

При школі діють відділи:

• хоровий;
  • хоровий і загальне фортепіано;
  • хоровий і спеціальне фортепіано.

Термін навчання: 8 років.

Відповідно до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської територіальної громади, у закладі встановлено щомісячний розмір плати за навчання дітей:

• хоровий відділ і спеціальне фортепіано – 380,00 грн.
  • хоровий відділ і загальне фортепіано – 330,00 грн.
  • хоровий відділ – 280,00 грн.