Спортивно-оздоровчий комплекс Дитячо-юнацька спортивна школа

Контакти

89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, вулиця Духновича, будинок 93

Розпорядок роботи

Кучинка Сергій

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

Мукачівський спортивно-оздоровчий комплекс дитячої юнацької спортивної школи є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю. Адреса – м. Мукачево, вул. Духновича, 93.

Історія СОКу ДЮСШ бере свій початок з 01 червня 1949 року і є однією з перших спортивних шкіл, відкритих на Закарпатті. Основний корпус збудовано в 1984 році. З 1989 року відкрито плавальний басейн. До 1999 року для занять легкої атлетики та футболу орендували стадіон «Спартак», який розміщений поруч. І для подальшого розвитку фізичної культури та спорту в 1999 році рішенням сесії міської ради об’єднали стадіон «Спартак» і ДЮСШ в спортивно-оздоровчий комплекс, який функціонує до цього часу.

СОК ДЮСШ підпорядковане управлінню освіти, молоді та спорту, яке здійснює фінансування СОК ДЮСШ, її   матеріально-технічне  забезпечення,   надає необхідні будівлі,   інженерні комунікації,  обладнання, встановлює їх статус, організовує   будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування.

В СОК ДЮСШ працює  6 відділень спорту: баскетбол, бокс, велоспорт, гімнастика художня, легка атлетика та паверліфтинг  - займається 380 учнів в 40 групах:

Працює 17 тренерів-викладачів, всі закінчили вищі фізкультурні навчальні заклади,  мають категорії. 1 тренер – викладач має вищу категорію, 5 – першу, 7 – другу.