Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4

Контакти

89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, вулиця Зріні Ілони, будинок 34

Код ЄДРПОУ

Розпорядок роботи

Понеділок – п'ятниця

Мишак Вікторія Петрівна

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

Мукачівська спеціалізована школа І-III ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів була заснована в 1895 році. З того часу заклад втілює кращі традиції класичної освіти, одночасно використовуючи інноваційні підходи та технології.

У закладі освіти навчається 643 учнів у 20 класах, працює 65 висококваліфікованих педагогів-однодумців з інноваційним творчим потенціалом. З них:

• звання «Вчитель-методист» - 3 вчителі
  • звання «Старший учитель» - 25 вчителів
  • спеціаліст вищої категорії - 32 вчителів
  • спеціаліст І категорії - 8 вчителів
  • спеціаліст II категорії – 5 вчителя
  • «спеціаліст» - 11 вчителів
  • «молодший спеціаліст» - 8 вчителів

Професійному зростанню педагогічного колективу сприяють курси підвищення кваліфікації, семінари, співпраця з міжнародними партнерами, творчі майстерні, тренінги, створення єдиного інформаційного простору для спілкування та обміну досвідом з колегами.

Школа є партнером міжнародної освітньої організації Pearson та отримала офіційний статус «Навчальний заклад – партнер Пірсон (Велика Британія)». Вчителі німецької співпрацюють з Goethe Institut в Україні. І беруть активну участь у семінарах. Наші учні володіють англійською та німецькою мовами на високому рівні.

11 жовтня 2021 року директор освітнього закладу МИШАК В.П. підписала Міжнародну угоду про співпрацю з координатором DSD - шкіл в Україні паном Крістоф Єггле. У рамках цієї DSD-програми проводять іспити на Німецькомовний диплом І ступеня для учнів навчального закладу.

Пріоритети роботи школи:

• створення сприятливих умов для забезпечення сучасної якісної освіти, самореалізації особистості кожного здобувача освіти;
  • створення безпечного освітнього середовища для учнів;
  • виховання морально і фізично здорового покоління.

З метою виконання вимог Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, робочі навчальні плани для 1-4; 5-9; 10-11; класів містять усі навчальні предмети інваріантної складової, передбачені Типом навчального закладу. Навчальний план для 1-2 класів складено за програмою, розробленою під керівництвом Савченко О.Я., затверджених наказом МОН України від 21.03.2018 №268. Для 3-4 класів – за програмою, затвердженою наказом МОН України від 08.10.2019 №1273. Для 5-9 класів складено відповідно таблиці 3 до Типової освітньої програми. (Наказ МОН №405 від 20.04.2018), для 10 –11 класів Наказ МОН №408 від 20.04.2018) таблиця 2.

Варіативна складова використовується:

• 1-А,1-Б 2-А,2-Б,3-А,3-Б, 4-А,4-Б – на вивченні іноземної мови (по 1 годині);
  • 5-А, 5-Б- по 0,5 год. на вивчення німецької мови (другої іноземної мови);
  • 6-А, 6-Б- по 0,5 на вивчення історії.
  • 8-А-1,5 год. на вивчення німецької мови;
  • 8-Б - 1.5 год. на «Соціальне шкільне підприємництво»;
  • 5-А,5-Б,6-А,6-Б,7-А,7-Б – по 1 годині на вивчення музичного мистецтва.
  • 10-А клас: 3 години - на вивчення основної іноземної мови;
  • 1 година – на вивчення ІІ іноземної мови;
  • 2 години – на вивчення спецкурсу з іноземної мови;
  • 11-А клас: 3 години – на вивчення основної іноземної мови.
  • 1 година – на вивчення II іноземної мови.
  • 3 години – на вивчення спецкурсу з іноземної мови.

Сайт школи – www.szosh4.com.ua/