Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13

Контакти

89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, вулиця Росвигівська, будинок 13

Код ЄДРПОУ

Розпорядок роботи

Понеділок – п'ятниця

Ковач Людмила Ярославівна

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

Мукачівська загальноосвітня школа І-III ступенів №13 Мукачівської міської ради Закарпатської області – навчальний заклад, напрямком роботи якого є всебічний розвиток особистості дитини, формування міцних знань і творчих здібностей учнів. На сьогодні наша школа забезпечує профільну освіту учнів (10-11 класів), надає можливість учням вивчати додатково словацьку мову з п’ятого класу, як другу іноземну мову. Наша школа є базовою школою Мукачівського Державного Університету. Заклад успішно організовує індивідуальну форму навчання (екстернат, сімейна, педагогічний патронаж).

У Мукачівській ЗОШ І-III ступенів №13 здобувають освіту 1033 учнів, які є активними учасниками та переможцями предметних олімпіад, МАН різних рівнів та Всеукраїнських конкурсів. В школі належним чином організовано освітнє середовище для учнів з ООП. На відповідному рівні ведеться робота з учнями інклюзивної форми навчання (18 інклюзивних класів) та облаштовано ресурсну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами, де проходять корекційні заняття з логопедом, дефектогом та психологами.

З 2017 року у школі запроваджено Всеукраїнський науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» та міський соціально-освітній проєкт «Траєкторія таланту», що робить наш заклад сучасним, відповідним до вимог часу. Перевагою проєкту «Інтелект України» є те, що учасники освітнього процесу вивчають цікаві дослідницькі предмети, а саме: еврика, людина і світ, навчаємося разом. Завдяки проєкту «Траєкторія таланту» учні мають можливість в позаурочний час займатися в гуртках різних напрямків: художньо-естетичний, спортивно-оздоровчий, гуманітарний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний. На разі на базі школи організовано роботу 22 гуртків, до яких залучено 324 учні школи.

Для учнів початкових класів облаштовано дитячий ігровий майданчик, реконструйовано спортивне поле та модернізовано шкільне фоє в зону відпочинку.

Впроваджуючи новаторські підходи до навчання та виховання молоді облаштовуючи комфортне середовище, надаючи всі належні умови для розвитку всебічної особистості - наша школа готує майбутню еліту нації

Сайт школиhttps://13school-mukachevo.org.ua