Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім.Т.Г.Шевченка

Контакти

89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, вулиця Чорі Юрія , будинок 14

Код ЄДРПОУ

Розпорядок роботи

Понеділок – п'ятниця

Т.в.о директора

Мигович Катерина Василівна

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

Мукачівська загальноосвітня школа І-III ступенів №2 ім. Т.Г. Шевченка заснована у 1950 році. Мережа класів у 2021-2022 навчальному році становить 29 класів, у яких навчається 864 учнів.

Педагогічний колектив школи складається з 66 освітян, серед яких:

• мають вищу кваліфікаційну категорію, - 26;
  • звання «Старший вчитель» - 11;
  • «Вчитель-методист» - 3.

Заклад має за мету створення умов для отримання учнями широкої освіти і реалізації їх індивідуальних творчих здібностей, інтересів і нахилів, розвитку умінь, навичок, які дозволяють здобувачам освіти глибоко опанувати предметами та в цілому загальнолюдською культурою. У школі 7 інклюзивних класів, у яких навчається 9 дітей з особливими освітніми потребами, які отримують необхідну індивідуальну підтримку в навчанні та соціалізації в дитячому колективі.

Освітня програма Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г. Шевченка розроблена за Типовими освітніми програмами закладів загальної середньої освіти. Навчальний план включає інваріантну складову, сформовану на державному рівні, та варіативну складову, у якій передбачені додаткові години на предмети інваріантної складової, факультативи, курси за вибором, індивідуальні заняття та консультації, для роботи МАН, підготовки до олімпіад, конкурсів різного рівня. Враховано також фактичні результати участі учнів у конкурсах, олімпіадах різного рівня.

Сайт школи – https://school2mukachevo.in.ua/