Мукачівський дошкільний навчальний заклад № 9 Мукачівської міської ради Закарпатської області

Контакти

89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, вулиця Франка Івана, будинок 65

+38 (095) 157-94-56

Розпорядок роботи

Понеділок-п'ятниця

Завідувач

Санітар Любов Василівна

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

В закладі функціонують 5 груп.

Головною метою закладу є забезпечення реалізації права дітей на надання дошкільної освіти, збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, розвиток творчих здібностей, забезпечення соціальної адаптації та готовності до школи. Для загартування та зміцнення здоров’я дітей у садочку є літній відкритий басейн. На подвір’ї розроблені доріжки для розвитку моторики, просторового орієнтування та розвитку інтелектуальних здібностей дітей. Для всебічного розвитку дітей проводяться екскурсії за межі садочка та міста. Особлива увага приділяється музично-естетичному розвитку, народним традиціям та обрядам, проводяться цікаві народні свята та розваги. В закладі для дошкільнят надаються додаткові освітні послуги: хореографія, заняття з духовного розвитку, англійська мова.

Сайт ДНЗdnz9.zakosvita.com.ua