Комунальний заклад Макарівський заклад дошкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області

Контакти

89676, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район, село Макарьово, вулиця Корятовича, будинок 1

+380 (50) 519-78-09

Розпорядок роботи

Понеділок – п'ятниця

Завідувач

Караманич Оксана Василівна

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

В садочку функціонують 3 групи, для дітей віком від 1,5 до 6 років. Кожна має свою роздягальню, ігровий майданчик, ігровий простір створено відповідно віковим особливостям дітей. У закладі наявний харчоблок, медичний кабінет,  кабінети психолога, завгоспа та директора закладу.

Колектив працює над створенням в закладі  розвивального життєвого простору, сприятливого для гармонійного розвитку дошкільника.

Для дітей створені ігрові осередки з відповідним предметно-ігровим наповненням. Матеріально – технічна база закладу відповідає сучасним вимогам. Наявний спортивний та ігрові майданчики для кожної вікової групи.