Мукачівський заклад дошкільної освіти №1 Мукачівської міської ради Закарпатської області

Контакти

89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, вулиця Митрополита Володимира, 10

+38 (095) 461-21-34

Розпорядок роботи

Понеділок-п'ятниця

Завідувач

Гербер Світлана Михайлівна

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

Мукачівський заклад дошкільної освіти №1 проводить освітню діяльність  у сфері дошкільної освіти, забезпечений педагогічними працівниками, необхідними для реалізації освітнього процесу та виконання вимог базового компонента дошкільної освіти. В закладі функціонують 13 груп, з них 4 інклюзивні групи.  Групові кімнати знаходяться окремо від спалень, кожна група має окремий санвузол, кухню, роздягальню, ігровий майданчик. Усі приміщення укомплектовано необхідними  меблями, створено розвивальне середовище, наявні ігрові осередки. У закладі наявний спортзал, музичний зал, харчоблок, медичний кабінет, соляна кімната, створюється ресурсна кімната для  інклюзивних груп. Додаткові освітні послуги - гурток з англійської мови, карате, хореографія.

Мукачівський заклад дошкільної освіти №1 організовує освітній процес за такими пріоритетними напрямками: художньо-естетичний розвиток  та мовленнєвий розвиток. Ці види діяльності виконують функцію позитивно-емоційного збагачення, викликають емоції радості, захоплення, натхнення, витісняють тривожність, напругу, почуття безпорадності.

Художньо-естетична діяльність задовольняє гостру потребу дітей у самовиявленні та є одним із найулюбленіших занять. У цьому виді діяльності дошкільники виявляють високу зацікавленість і, що важливо, невелику стомлюваність. Ці фактори позитивно впливають на емоційний стан, загальний психічний розвиток дитини та разом з тим ця діяльність – є засобом всебічного розвитку дитини

Група у Facebook