Мукачівський заклад дошкільної освіти № 22 Мукачівської міської ради Закарпатської області

Контакти

89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, вулиця Космонавтів, будинок 31/2

+38 (095) 661-58-01

Розпорядок роботи

Понеділок-п'ятниця

Завідувач

Пастущина Наталя Миколаївна

Підпорядкування

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

У Мукачівському ЗДО №22 функціонують 3 групи, одна з яких інклюзивна. Групи в дошкільному закладі комплектуються за віковими ознаками. Ігрові кімнати знаходяться окремо від спалень, кожна група має окремий санвузол, кухню, роздягальню, ігровий майданчик. Усі приміщення укомплектовано необхідними меблями, створено розвивальне середовище, наявні ігрові осередки. У закладі працює спортзал, музичний зал, харчоблок, медичний кабінет. Заклад розташований в екологічній зоні, за містом, тому велика увага приділяється фізичному, екологічному та природничому вихованню дітей, розумінню багатосторонньої цінності природи для людини, оволодінню нормами правильної поведінки у природному середовищі, розвитку потреби у спілкуванні із природою та умінню оцінювати стан оточуючого середовища. Прогулянки за межи ЗДО цінні тим, що під час їх проведення діти отримують знання про взаємозв’язки в природі, про цінність для людини тих чи інших об'єктів природи, про правила природокористування. Перебування серед природи, вплив природних факторів, активні рухи дітей під час таких прогулянок стимулюють обмін речовин та загартовують дітей.