Гаряча лінія міста
(03131) 3-46-91
Меню
Адміністративні послуги, які надаються в управлінні праці та соціального захисту
опубліковано 25 листопада 2020 року о 11:28
 1. Одноразова матеріальна допомога особам з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим особам.
 2. Видача довідок.
 3. Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”
 4. Видача направлення на проходження медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями.
 5. Призначення виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.
 6. Прийом документів, видача направлень в департамент соціального захисту населення для вирішення питання влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці психоневрологічного інтернату дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку інтернату.
 7. Призначення компенсації батькам дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 8. Призначення одноразової компенсації учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 9. Призначення компенсаційних виплат на продукти харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 10. Відшкодування громадянам потерпілим від Чорнобильської катастрофи один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України та у зворотному напрямку.
 11. Облік постраждалих осіб від Чорнобильської катастрофи для забезпечення санаторно-курортними путівками та видача 3-х сторонніх договорів у порядку черговості.
 12. Призначення щорічної компенсації на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 13. Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
 14. Призначення компенсаційних виплат у трикратному розмірі середньомісячної заробітної плати у разі вивільнення працівників у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією установ, організацій, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 15. Повідомна реєстрація колективних договорів та угод.
 16. Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
 17. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо: відмови від майнових прав підопічного; видання письмових зобов’язань від імені підопічного; укладання договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири; укладення договорів щодо іншого цінного майна; управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа; передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, за договором в управління іншій особі.
 18. Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо: відмови від майнових прав підопічного; видання письмових зобов’язань від імені підопічного; укладання договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири; укладення договорів щодо іншого цінного майна.
 19. Призначення помічника фізичної особи.
 20. Забезпечення санаторно-курортним лікування осіб, які постраждали під час проведення АТО/ООС та яким встановлено статус учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни.
 21. Забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортним лікуванням.
 22. Призначення виплати особам з інвалідністю внаслідок війни за невикористані путівки на санаторно-курортне лікування.
 23. Призначення виплати компенсації особам з інвалідністю за невикористані путівки на санаторно-курортне лікування.
 24. Призначення виплати грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.
 25. Забезпечення ветеранів війни санаторно-курортним лікуванням.
 26. Забезпечення учасників бойових дій АТО/ООС соціальною та професійною адаптацією.
 27. Оформлення та видача рішення про направлення особи з інвалідністю або дитини з інвалідністю для проходження медичної, психолого-педагогічної та фізичної реабілітації у спеціальних реабілітаційних установах.
 28. Оформлення та видача рішення про направлення особи з інвалідністю або дитини з інвалідністю для проходження професійної реабілітації у професійно-технічних закладах освіти.
 29. Встановлення статусу «Реабілітована особа».
 30. Призначення виплати середньої вартості ритуальних послуг по відшкодуванню витрат, пов’язаним із похованням учасників бойових дій, особам з інвалідністю війни, осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
 31. Встановлення статусу члена сім’ї загиблого ветерана війни.
 32. Встановлення статусу «Особа з інвалідністю внаслідок війни».
 33. Встановлення статусу «Жертва нацистських переслідувань».
 34. Встановлення статусу «Учасник війни».
 35. Надання статусу та видача посвідчення «Ветеран праці».
 36. Призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
 37. Оформлення і видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
 38. Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій та збройних конфліктів.
 39. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам;
 40. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спінального профілю) і назад особам, які супроводжують особу з інвалідністю І і ІІ групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
 41. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 42. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та іншим категоріям населення.
 43. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до реабілітаційних установ особам, які постраждали під час проведення АТО/ООС та яким встановлено статус учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни.
 44. Направлення на психологічну реабілітацію осіб, які постраждали під час проведення АТО/ООС та яким встановлено статус учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни.
 45. Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членам їх сімей.
 46. Виплата грошової компенсації для забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей.
 47. Виплата грошової компенсації для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
 48. Видача листів талонів на право одержання ветеранам війни і особою, на яку поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
 49. Направлення на альтернативну службу.
 50. Щорічна разова грошова допомога до 5 травня.
 51. Виплата компенсації за самостійно придбані технічні засоби реабілітації.
 52. Виплата компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу.
 53. Виплата одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованої території України, звільненим 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 р.
 54. Розгляд заяв та повідомлень про вчинення насильства в сім’ї або реальну його загрозу.
 55. Здійснення патронату над дитиною.
 56. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “членам сім`ї загиблих (померлих) ветерана війни”.
 57. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги «Депортованим особам, які досягли пенсійного віку або є інвалідами», для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 58. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг:“особа з інвалідністю військової служби”, “вдова (вдівець) військовослужбовця, її діти”, “батьки загиблого військовослужбовця”, “дружина (чоловік) військовослужбовця, який пропав безвісти, її діти”.
 59. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги “особи з інвалідністю війни І-ІІ-ІІІ групи”, для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 60. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги “реабілітованим особам” для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 61. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг: “військовослужбовець СБУ на пенсії”.
 62. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги «учасників бойових дій» для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 63. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги “ветеранів військової служби”, “вдова (вдівець)ветерана військової служби”, “ветеранів органів внутрішніх справ”, “вдова (вдівець)ветерана органів внутрішніх справ”, “ветеранів Національної поліції”, вдова (вдівець) ветерана Національної поліції”, “ветеранів податкової міліції”, “вдова (вдівець)ветерана податкової міліції”, “ветеранів державної пожежної охорони”, “вдова (вдівець)ветерана державної пожежної охорони”, “ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби”, “вдова (вдівець) ветерана Державної кримінально-виконавчої служби”, “ветеранів служби цивільного захисту“, “вдова (вдівець) ветерана служби цивільного захисту“, “ветеранів Державної служби спеціального зв`язку”, “вдова (вдівець)ветерана Державної служби спеціального зв`язку ”, “батьки та члени сім`ї працівника Державної служби спеціального зв`язку, який загинув (помер), пропав безвісти або став особою з інвалідністю” для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 64. Видача довідки про зняття з обліку Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги у разі зміни зареєстрованого місця проживання пільговика, для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації.
 65. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги “особа ЧАЕС 1-ї категорії”, “особа ЧАЕС 2-ї категорії, ліквідатор”, “особа ЧАЕС 2-ї категорії, потерпілий”, “дружина (чоловік) ЧАЕС померлого громадянина 1-ї категорії”, “дружина (чоловік) ЧАЕС померлого громадянина 2-ї категорії”, “опікун дітей померлого громадянина, смерть якого пов`язана з Чорнобильською катастрофою 1-ї категорії” , опікун дітей померлого громадянина, смерть якого пов`язана з Чорнобильською катастрофою 2-ї категорії”, для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 66. Включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за фактичним місцем проживання, для подальшого отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
 67. Видача довідки про перебування на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, для подальшого подання у вищі навчальні заклади України 1-4 рівня акредитації, для призначення соціальної стипендії студенту пільговику.
 68. Надання заявки щодо потреби в коштах на виплату соціальної стипендії студентам (курсантам) вищих навчальних закладів 1-4 рівня акредитації та включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на отримання соціальної стипендії.
 69. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “дитячим будинкам сімейного типу”, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім`ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, з урахуванням доходів сім`ї.
 70. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “дитині (ЧАЕС)- особа з інвалідністю” з урахуванням доходів сім’ї.
 71. Надання довідки на безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів та зубопротезування “особі (ЧАЕС) 3-ї категорії” з урахуванням доходів сім’ї пільговика.
 72. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг „дружині (чоловікові) померлого громадянина 3-ї категорії (ЧАЕС)” з урахуванням доходів сім’ї.
 73. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “дітям війни” з урахуванням доходів сім’ї.
 74. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “багатодітним сім`ям" з урахуванням доходів сім’ї.
 75. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “учасникам війни” з урахуванням доходів сім’ї.
 76. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “жертвам нацистських переслідувань” без врахування доходів сім’ї.
 77. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “опікуну дітей померлого громадянина, смерть якого пов`язана з Чорнобильською катастрофою 3-ї категорії” з урахуванням доходів сім’ї.
 78. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною”, “вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною з урахуванням доходів сім’ї.
 79. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “пенсіонерам цивільного захисту”, “батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов`язків” з урахуванням доходів сім’ї.
 80. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “сім`ям опікуна”, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім`ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, з урахуванням доходів сім`ї.
 81. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг “особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною”, “вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною з урахуванням доходів сім’ї.
 82. Надання довідки з безоплатного зубопротезування “ветеранам праці” з урахуванням доходу сім’ї пільговика.
 83. Надання статусу багатодітної сім’ї та оформлення посвідчення “батьки з багатодітної сім’ї” та “дитина з багатодітної сім`ї”.
 84. Оформлення посвідчення “батьки з багатодітної сім`ї” та “дитина з багатодітної сім’ї” внутрішньо переміщеним особам із тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення.
 85. Одноразова матеріальна допомога особі, яка постраждала від торгівлі людьми.
 86. Надання державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.
 87. Надання державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною".
 88. Надання державної допомоги при народженні дитини.
 89. Надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.
 90. Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
 91. Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
 92. Надання одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".
 93. Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд.
 94. Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям.
 95. Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
 96. Компенсаційна виплата фізичній особі, які надає соціальні послуги.
 97. Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива .
 98. Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
 99. Надання державної допомоги при усиновленні дитини.
 100. Надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.
 101. Відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років «Муніципальна няня»
 102. Надання допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність.
 103. Одноразова натуральна допомога «Пакунок малюка».
 104. Надання допомоги багатодітним сім’ям на третю і кожну наступну дитину віком до шести років.
 105. Матеріальна допомога: (ветеранам ВВВ з нагоди Дня пам’яті та примирення; учасникам бойових дій з нагоди Дня виведення радянських військ з Афганістану; учасникам АТО/ООС з нагоди Дня Захисника Вітчизни; ліквідаторам аварії на ЧАЕС з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; особам з інвалідністю І-ї та ІІ-ї групи з нагоди Дня осіб з інвалідністю; дітям загиблих в АТО/ООС військовослужбовців (до досягнення ними 23- річного віку) з нагоди Дня Святого Миколая.
 106. Матеріальна допомога громадянам на придбання гігієнічних підгузок, відповідно до ІПР або довідки ЛКК.
 107. Матеріальна допомога громадянам з нагоди ювілеїв 85, 90 років – 500 грн., 95, 100 і більше років – 1000 грн.
 108. Матеріальна допомога найбільш вразливим категоріям населення (до 1 000 гривень).
 109. Матеріальна допомога громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
 110. Матеріальна допомога на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали і не були зареєстровані у центрі зайнятості, як безробітні, самотніх осіб пенсійного віку, бездомних осіб. Допомога надається особі, за чий рахунок було здійснено поховання. (2 000 грн.).
 111. Матеріальна допомога на оздоровлення учасникам бойових дій та членам сімей загиблих під час виконання службових обов’язків учасників бойових дій, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради і понад два роки очікують проходження санаторно-курортного лікування за рахунок державної субвенції. (7 000 грн.).
 112. Матеріальна допомога учасникам бойових дій та членам сімей загиблих під час виконання службових обов’язків учасників бойових дій для ремонту житла, яке належить їм або одному з членів їхньої сім’ї на праві приватної власності. (10 000 грн. не частіше, ніж один раз на 10 років).
 113. Матеріальна допомога породіллям, які на момент народження дитини працювали, навчалися або перебували на обліку в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості, як безробітні.
 114. Відшкодування учасникам АТО (ООС), учасникам війни, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС вартості попередніх медичних оглядів при прийнятті на роботу, отриманні посвідчення водія автотранспортних засобів, дозволу на право носіння та отримання зброї, довідки про перебування на диспансерному обліку у психіатра, сертифікату нарколога, особову медичну (санітарну) книжку.
 115. Видача посвідчення особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та особам, які не мають прав на пенсію та в тому числі особам з інвалідністю.
 116. Видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.
 117. Оплата додаткової відпустки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 118. Про отримання направлення для здійснення наставництва над дитиною.
 119. Відділення соціальної допомоги вдома Управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.
 120. Допомога на поховання: особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, особам, які не мають прав на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
 121. Надання державної соціальної допомоги на догляд особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю
 122. Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux