Інформаційне повідомлення про передачу нерухомого майна в оренду без проведення аукціону
опубліковано 01 жовтня 2021 о 11:12

Управлінням міського господарства Мукачівської міської ради, відповідно до рішення 10 сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання №409 від 25.06.2021 р. «Про передачу об’єкта нерухомого майна комунальної власності в оренду та включення його до Переліку об’єктів другого типу», укладено договір оренди комунального майна Мукачівської міської територіальної громади №3/11 від 13.09.2021 р. з Акціонерним товариством «Державний ощадний банк України», щодо об'єкта оренди -  нежитлового приміщення, площею 10, 90 кв.м., за адресою: м. Мукачево, площа Духновича Олександра, 2, що обліковується на балансі виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Даний договір оренди комунального майна Мукачівської міської територіальної громади розміщено на сайті ДП «Прозоро.Продажі»