Оголошення про конкурс з надання прав оренди частини нежитлового приміщення майна комунальної власності
опубліковано 05 березня 2020 о 00:00

На підставі рішення 56 сесії 7 скликання Мукачівської міської ради від 25.04.2019 року №1366 “Про затвердження актуалізації звіту про оцінку частини нежитлового приміщення майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл.Кирила і Мефодія, 1 та розрахункової орендної ставки” оголошується конкурс з надання прав оренди частини нежитлового приміщення майна комунальної власності (Мукачівський драматичний театр) за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1, загальною площею 21,7 кв.м. з функціональним призначенням: розміщення кафе, барів, закусочних, буфетів, кафетеріїв, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи, з умовою обов'язкового дотримання Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” в межах орендованої площі.

Стартова місячна орендна плата за використання нерухомого майна становить 208,00 (двісті вісім грн. 00 коп.) за 1 квадратний метр без урахування вартості спожитих енергоносіїв.

Рекомендований строк оренди – один рік з правом пролонгації.

Умови конкурсу:

- орендна плата відповідно до конкурсної пропозиції переможця з урахуванням її індексації;

- відшкодування переможцем конкурсу витрат на здійснену незалежну оцінку об‘єкта оренди;

- страхування орендованого майна;

- відшкодування балансоутримувачу (відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради) вартості комунальних послуг або сплата за послуги на підставі договорів з постачальниками.

Для участі у конкурсі претендент подає:

1. Лист-заяву про участь у конкурсі.

2. Відомості про претендента на участь у конкурсі:

а) для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- копії установчих документів;

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

б) для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:

- копію документа, що посвідчує особу, та належним чином оформлену довіреність на представника;

- копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Копії документів завірити в установчому порядку.

3. Зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу.

4. Конкурсна пропозиція (розмір орендної плати) у окремо запечатаному конверті.

5. Інформацію про засоби зв‘язку з претендентом на участь у конкурсі.

Документи, разом з описом, подаються до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради (м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2) або надсилаються поштою (просимо учасників конкурсу врахувати час на доставку поштового відправлення адресату та направити свої конкурсні пропозиції завчасно) в запечатаному конверті з відміткою “На конкурс” (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі, у разі її наявності), із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач).

Конкурс відбудеться 27 травня 2019 року о 15.00 год., у відділі культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2, каб. 71.

Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі – 24 травня 2019 року.