Оголошення про проведення аукціону на право оренди нежитлового приміщення, загальною площею 38,85 кв.м., за адресою: м. Мукачево, вул. Штефана Августина,19 – Недецеї Яноша, 33.
опубліковано 16 лютого 2023 року о 10:42

Назва об´єкта

Погодинна оренда нежитлове приміщення

Орендодавець

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

код ЄДРПОУ 02143413

Балансоутримувач

Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради

код ЄДРПОУ 02143413

Інформація про об’єкт оренди

Нежитлове приміщення (прим.202А, згідно технічного паспорта, інвентарна справа №8203, від 01.10.2020 р.), загальною площею 38,85 кв.м., за адресою: м.Мукачево, Штефана Августина,19 – Недецеї Яноша, 33.

Тип Переліку, до якого включено об’єкт оренди

Перелік першого типу

Балансова вартість

474 883,50 грн.

Тип об’єкта

Нежитлове приміщення

Строк оренди / графік використання об’єкта

5 років;

Графік використання:

Понеділок-п’ятниця з 13:00 по 20:00

Субота – з 10:00 по 17:45

Чи передбачається можливість передачі об’єкта в суборенду та інформація про порядок повідомлення орендодавця про укладення договору суборенди згідно ч. 3 ст. 13 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”

Не застосовується

Загальна площа об’єкта для надання в оренду

38,85 кв.м.

Корисна площа об’єкта

38,85 кв.м.

Технічний стан об’єкта

інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями

Задовільний

Інформація про те, що об’єктом оренди є пам’ятка культурної спадщини та інформація про отримання погодження органу охорони культурної спадщини на передачу об’єкта в оренди

Об´єкт не є пам´яткою культурної спадщини

Інформація про цільове призначення об’єкта оренди (додаткова умова оренди майна)

Для проведення творчих занять

Інформація про аукціон

Вид аукціону

Аукціон щодо передачі в оренду нерухомого майна

Місце проведення аукціону

Електронний аукціон відбувається в електронній торговій системі Прозорро. Продажі через авторизовані електронні майданчики.

Час проведення аукціону

Дата та час аукціону визначені умовами оголошення на електронному майданчику.

Кінцевий строк для подання пропозицій

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19:30 до 20:30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Стартова орендна плата для першого аукціону

17,59 грн. без ПДВ – за 1 год.

Стартова орендна плата для повторного аукціону зі зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків

8,80 грн. без ПДВ – за 1 год.

Стартова орендна плата для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій

8,80 грн. без ПДВ – за 1 год.

Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій

Розмір кроку аукціону

0,18 гривень.

- електронного аукціону із зниженням стартової орендної плати – 0,09 грн.

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 0,09 грн.

Розмір гарантійного внеску

6015,78 грн.

Розмір реєстраційного внеску

650,00 грн.

Розмір авансового внеску

Дві місячні орендні плати

Додаткова інформація

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту орендованого майна під час встановлення додаткової умови оренди щодо виконання конкретних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди із зазначенням суми і строку

Здійснення поточного та/або капітального ремонту за згодою орендодавця

Інформація про необхідність відповідності орендаря вимогам статті 4 Закону та можливість орендаря укладати договір суборенди лише з особами, які відповідають вимогам статті 4 Закону

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".