Гаряча лінія міста
(03131) 3-46-91
Меню
Оголошення про продаж на електронному аукціоні об’єкта приватизації комунальної власності міста Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 52
опубліковано 02 грудня 2019 о 00:00

Інформація про продаж на електронному аукціоні об’єкта приватизації комунальної власності територіальної громади міста Мукачева – майнового комплексу за адресою: м. Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 52 загальною площею 330,10 кв.м.

28.11.2019р.

Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Інформація про об’єкт приватизації:

Номер, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі UA-AR-P-2019-11-05-000005-3.

Адреса об’єкта: м. Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 52.

Найменування об’єкта: майновий комплекс за адресою: м. Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 52 загальною площею 330,10 кв.м., а саме контора-майстерня літ. «А-А’» (в т.ч. мансарда літ. «А”») загальною площею 215,30 кв.м.; майстерня літ. «Б-Б’» загальною площею 53,30 кв.м.; столярний цех літ. «В» загальною площею 61,50 кв.м.; навіс літ. «Е»; споруди №№ 1,4,5,6.

Власник – Територіальна громада міста Мукачева в особі Мукачівської міської ради.

Балансоутримувач: Мукачівське міське комунальне підприємство «Ремонтно-будівельне управління».

Адреса балансоутримувача: 89600, Україна, Мукачево, вул. Ужгородська, 17А.

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 34850918.

Електронна адреса: mmkprbu34850918@ukr.net

Інформація про електронний аукціон та інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону з умовами: через 21 календарний день від дати (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта), а саме «19» грудня 2019 року; година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09−00 до 18−00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №432 від 10 травня 2018.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна".

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19−30 до 20−30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16−15 до 16−45 години дня проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами: 2323500,00 грн. (два мільйона триста двадцять три тисячі п'ятсот гривень 00 коп.).

Розмір гарантійного внеску: 232350,00 грн.

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 1161750,00 грн. (один мільйон сто шістдесят одна тисяча сімсот п'ятдесят грн. 00 коп.).

Розмір гарантійного внеску: 116175,00 грн.

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 1161750,00 грн. (один мільйон сто шістдесят одна тисяча сімсот п'ятдесят грн. 00 коп.).

Розмір гарантійного внеску: 116175,00 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 834,60 грн з ПДВ.

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

21 календарний день від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні з умовами: 23235,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону).

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 11617,50 грн. (1% від стартової ціни аукціону).

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 2 кроки.

Умови продажу та експлуатації об’єкта приватизації:

-найвища ціна;

-оплата вартості виготовлення звіту про оцінку нерухомого майна;

-всі витрати, пов’язані з укладанням договору купівлі - продажу об’єкта приватизації, його нотаріальним посвідченням та реєстрацією права власності на об’єкт нерухомого майна бере на себе покупець;

-використання об’єкта на розсуд покупця;

-проведення ремонту (реконструкції) приміщень з метою організації функціонального використання протягом не більше півтора року з дня отримання дозволу на проведення робіт;

-утримання об’єкта в належному санітарно-технічному стані;

-врегулювати питання землекористування згідно діючого законодавства України;

-при укладанні договору купівлі - продажу об’єкта приватизації з покупцем, на ціну продажу об’єкта нараховується ПДВ (податок на додану вартість) у розмірі 20 (двадцяти) відсотків, який сплачується покупцем в порядку, визначеному чинним законодавством;

-виконання покупцем інших вимог, обов'язковість яких визначена Законом України "Про приватизацію державного і комунального майна".

Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом приватизації можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником організатора аукціону годину огляду об’єкта за телефоном: 0662165628 з 10.00 до 17.00 у робочі дні.

Організатор аукціону: Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (код ЄДРПОУ: 41242244).

Адреса місцезнаходження: 89600, Україна, Мукачево, площа Духновича Олександра, 2

Контактна особа: начальник управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Буднік Володимир; тел. 0662165628.

Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

Переможець електронного аукціону:

- підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою;

- укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу на наступні реквізити:

Одержувач: Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Рахунок №: 37180015099461

Банк одержувача: Мукачівське УДКСУ

МФО: 820172

Код ЄДРПОУ: 41242244

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до статті 29 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна». Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

Оператор електронного майданчика перераховує суми реєстраційних внесків, сплачені учасниками аукціону протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону - на наступні реквізити:

Одержувач: Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Рахунок №: 37180015099461

Банк одержувача: Мукачівське УДКСУ

МФО: 820172

Код ЄДРПОУ: 41242244

Оператор електронного майданчика перераховує суму сплаченого переможцем аукціону гарантійного внеску протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем - на наступні реквізити.

Одержувач: Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Рахунок №: 37180015099461

Банк одержувача: Мукачівське УДКСУ

МФО: 820172

Код ЄДРПОУ: 41242244


Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Рішення сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання "Про погодження умов продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 52" № 1626 від 28.11.2019р.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux