опубліковано 09 липня 2020 року о 11:49

08 липня 2020 року відбувся аукціон та розкриття тендерних пропозицій, щодо закупівлі робіт з «Реконструкція 1-го поверху хірургічного відділення під відділення екстренної (невідкладної) медичної допомоги КНП Мукачівська ЦРЛ по вул. Пирогова Миколи, 8-13 в м. Мукачево» (номер закупівлі №UA-2020-06-22-002903-b).

За результатами розкриття тендерних пропозицій відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» електронною системою закупівель автоматично сформовано протокол тендерних пропозицій, який оприлюднюється в день розкриття пропозицій.

Оцінка тендерних пропозицій проводиться електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.

В електронному аукціоні взяли участь 2 учасники, а саме: ПП "СПЕЦБУД-ЗАХІД" та ТОВ "МФ УКРТЕХНОБЕЗ"

Пропозиція учасника ПП "СПЕЦБУД-ЗАХІД" складає 15 899 564,17грн., та ТОВ "МФ УКРТЕХНОБЕЗ" складає 15 970 000,00грн.

На даний час тендерним комітетом Відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради відбувається розгляд найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції, яка надана учасником ПП "СПЕЦБУД-ЗАХІД".

Відділ капітального будівництва Мукачівської міської ради