Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню

КП «Мукачівське міське бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки»

Контакти

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Пушкіна, 22

телефон

(03131) 2-31-72

Код ЄДРПОУ

03344258

Розпорядок роботи

Понеділок - П'ятниця

09:00 - 18:00

Керівництво

В. о. директора

Реберка Микола Миколайович

Підпорядкування

Управління міського господарства

Розгорнути усі

Я, Дебель Едуард Іванович, народився 25 квітня 1968 року в селищі міського типу Міжгір’ї, Закарпатської області. Мої батьки: батько Дебель Іван Іванович, працював лікарем, мати Дебель Маріада Якимівна – землевпорядником. В 1977 році закінчив перший клас Міжгірської початкової школи, та, в зв’язку з переїздом батьків на нове місце роботи, продовжив навчання в Мукачівській СШ № 20.

В 1985 році закінчив середню школу та поступив на радіотехнічний факультет Львівського політехнічного інституту. Після першого курсу вузу був призваний до армії. По завершенню строкової служби у 1988 році повернувся на другий курс факультету. Вищу освіту здобув в 1992 році за спеціальністю конструювання та виробництво радіотехнічної апаратури. 

Повернувшись до міста Мукачево розпочав свою трудову діяльність в Малому підприємстві «Гарант», що займалося ремонтом побутової техніки. З 1993 року працював у відділі комунальної власності, приватизації, обліку і розподілу житла Мукачівського міськвиконкому спеціалістом І категорії з приватизації житлового фонду. В 1994 році було присвоєно 12-й ранг  державного службовця та призначено тимчасово виконуючим обов’язки завідуючого відділу обліку та розподілу житла. В 1997 році присвоєно 9-й ранг державного службовця, а з травня 1998 року був переведений на посаду директора Малого міжрегіонального державного підприємства технічної інвентаризації (нова назва - Комунальне підприємство «Мукачівське міське бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки»), де працюю по сьогоднішній час. З 2001 по  2006 роки за заочною формою навчання здобу вищу юридичну освіту в Закарпатському державному університеті  за спеціальністю «Правознавство».

Дружина Дебель Світлана Богданівна, домогосподарка. Разом виховуємо трьох дітей. Даміан, віком 15 років, навчається в ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». Доньки Катерина, віком 6 років та Кіра, чотири роки, ходять в дошкільний навчальний заклад № 4. Старша донька Віолетта проживає окремо і працює в м. Львів.


Керівний склад

Дебель

Едуард Іванович

посада

Директор

телефон

Розгорнути усі
Розгорнути усі
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux