Бізнес у Мукачівській міській територіальній громаді
опубліковано 25 березня 2021 року о 17:47

До уваги керівників підприємств-експортерів Мукачівської міської територіальної громади!

Відділ економіки Мукачівської міської ради оновлює інформацію про підприємства-експортери Мукачівської міської територіальної громади. Зведена інформація використовуватиметься з метою популяризації експорту товарів мукачівських підприємств на внутрішньому на зовнішніх ринках збуту за допомогою всіх доступних способів поширення інформації, розміщення на державних інформаційних ресурсах та передачі до закордонних установ України.

Всіх зацікавлених експортерів просимо заповнити інформаційну картку про підприємство вказавши наступну інформацію:

1. Повну назву підприємства українською мовою;
  2. Повну назву підприємства англійською мовою;
  3. Посилання на сайт;
  4. Торгові марки / УКР / ENG / інші мови;
  5. Основні напрямки діяльності / КВЕД;
  6. Товари (послуги), що пропонуються на експорт;
  7. ЄДРПОУ підприємства та кількість працюючих;
  8. Керівник (посада, ім’я та прізвище);
  9. Контактна інформація (поштова адреса, e-mail, телефон);
  10. Презентація по діяльності українською мовою (посилання);
  11. Презентація по діяльності англійською мовою (посилання);
  12. Примітки / інша інформація.

Одночасно інформуємо, що для успішної презентації товарів (послуг), що мають попит на зовнішніх ринках та є перспективними для розвитку експорту, ефективними є презентаційні матеріали, які найвигідніше продемонструють продукцію та компанію-виробника іноземним бізнес-партнерам. Використання інфографіків, згадування історій успіхів, інших досягнень компанії (значний досвід на ринку, ключові відомі контрагенти, висококваліфіковані працівники, країни експорту тощо) зроблять презентацію більш переконливою.

Заповнену інформаційну картку та додаткові інформаційно-рекламні матеріали просимо висилати на електронну адресу відділу економіки viddil.ekonomiky@mukachevo-rada.gov.ua.