15 лютого 2022 року, о 10.00 годині відбудеться звітування виконавчих органів Мукачівської міської ради та керівників комунальних підприємств
опубліковано 11 лютого 2022 року о 09:34

У вівторок, 15 лютого 2022 року, о 10.00 годині у великому сесійному залі Мукачівської міської ради на позачерговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбудеться звітування виконавчих органів Мукачівської міської ради та керівників комунальних підприємств.

Просимо врахувати обмеження, що запроваджуються при оголошенні «червоної зони» в області, які затвердженні Постановою КМУ від 24.11.2021 № 1236. Обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників та учасників вказаного заходу будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.