23 червня 2021 року відбудеться засідання бюджетної комісії
Секретаріат ради, опубліковано 22 червня 2021 року о 16:43

Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної комісії з питань бюджету та регламенту:

• Про внесення змін до Регламенту Мукачівської міської ради 8-го скликання.
  • Про внесення змін у структуру, штат та загальну чисельність виконавчих органів Мукачівської міської ради.
  • Про погодження ціни реалізації лоту.
  • Про внесення змін до Програми реформування та підтримки водопровідного господарства на території Мукачівської міської територіальної громади на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Мукачівської міської ради від 05.12.2019р. №1667.
  • Про затвердження змін до Програми благоустрою території Мукачівської міської територіальної громади на 2020-2022 роки (в новій редакції).
  • Про затвердження Програми участі населення в розвитку Мукачівської міської територіальної громади «Своїми руками» на 2021-2023 роки.
  • Про затвердження Програми збереження історичного виду фасадів та/або дахів багатоквартирних будинків, що розташовані в межах зони історичного ареалу міста Мукачево, підтримки співвласників багатоквартирних будинків, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у проведенні капітального ремонту спільного майна (фасадів та/або дахів) у багатоквартирних будинках, що розташовані в межах історичного ареалу м. Мукачево на 2021-2023 роки.
  • Про внесення змін до Програми підтримки та стимулювання створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням 3-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 22.12.2020р. №106.
  • Про затвердження Порядку реалізації Програми підтримки та стимулювання створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  • Про затвердження звітів про експертні грошові оцінки земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звітів про експертні грошові оцінки земельних ділянок комунальної власності, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
  • Про внесення змін до «Програми забезпечення діяльності Мукачівської міської територіальної громади в сфері містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності на 2020 - 2022 роки (в новій редакції)», затвердженої рішенням 6 сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання №272 від 25.03.2021.
  • Про встановлення ставок із сплати земельного податку на території Мукачівської міської територіальної громади.
  • Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на території Мукачівської міської територіальної громади.
  • Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Мукачівської міської територіальної громади.
  • Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Мукачівської міської територіальної громади.
  • Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території Мукачівської міської територіальної громади.
  • Про встановлення ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Мукачівської міської територіальної громади.
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік та основні напрямки розвитку на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням 3 позачергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 22.12.2020р. № 110 «Про Програму економічного і соціального розвитку Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік та основні напрямки розвитку на 2022-2023 роки».
  • Про внесення змін до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2021 рік.