Депутати звернулися до керівництва держави
Секретаріат ради, опубліковано 17 грудня 2021 року о 14:40

Сьогодні 17 грудня на засіданні позачергової сесії, депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо будівництва нової лікарні.

Депутати Мукачівської міської ради категорично не згодні з планами Закарпатської обласної державної адміністрації провести капітальний ремонт обласної дитячої лікарні на суму 650 млн грн, що знаходиться на території нашої громади, та запропонували витрати ці кошти на будівництво нового медичного закладу, який відповідатиме всім викликам сьогодення та зможе надавати якісні послуги маленьким пацієнтам зі всієї області.

Відповідно до звернення депутати міської ради готові прийняти рішення про виділення земельної ділянки та коштів із міського бюджету для спільного будівництва Мукачівської міської лікарні та Закарпатської обласної дитячої лікарні, а також виділити кошти з міського бюджету на виготовлення проектної документації на ці об’єкти.

За попередніми розрахунками, за умови співфінансування з бюджету міста на рівні близько 150 млн грн та за рахунок коштів, які планується виділити на капітальний ремонт Закарпатської обласної дитячої лікарні, а це сумарно близько 800 млн грн, можна збудувати як нову міську лікарню, так і нову обласну дитячу лікарню, що повністю задовольнить потреби значної частини мешканців Закарпаття в сучасних, якісних та фахових медичних послугах.