До уваги водіїв!
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 10 грудня 2021 року о 11:24

На електронних повідомленнях розміщено два QR -коди, один для перегляду фотофіксації правопорушення на сайті міськради, а інший для оплати.

За для більшої зручності на сайті міськради додано посилання для оплати штрафу зразу після ознайомлення з матеріалами. Також нагадуємо, що при здійсненні оплати штрафу через QR -код не потрібно вводити ніяких даних крім номера повідомлення, номерних знаків транспортного засобу та прізвища особи, яка здійснює оплату. Інформація про реквізити, коди та отримувача вже автоматично налаштована за для уникнення механічних помилок, які можуть траплятись при введені даних в ручному режимі та правильного зарахування коштів і оплати штрафу.