Документи для отримання компенсації за комунальні послуги за тимчасове розміщення ВПО
ЦНАП, опубліковано 08 квітня 2022 року о 10:10

Зокрема треба подати:

1. Власник житла не пізніше наступного дня з дня розміщення (проживання)  ВПО подати:

• заяву у довільній формі до ЦНАП Мукачівської міської ради, у якій зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб;
  • копії документів, що підтверджують право власності власника житла (свідоцтво про право власності, договори куплі-продажу, дарування, міни тощо);
  • копії документів, що посвідчують ВПО (копії паспортів або свідоцтва про народження).

2.  Для отримання компенсації власник житла не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування жилого приміщення подає:

• заяву за формою згідно з додатком 1 (далі — заява).

3.  Власник житла в день припинення розміщення (проживання) ВПО або зміни їх кількості подає:

• заяву в довільній формі з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.