Гідрологічне штормове попередження
Управління міського господарства, опубліковано 29 березня 2022 року о 14:45

Вдень 31 березня та вночі 1 квітня по всій території Закарпатської області передбачаються значні дощі окремі грози, на високогір’ї області, де  утримуються значні снігозапаси, буде відбуватися сніготанення.

1-2 квітня на річках області очікується підвищення рівнів води (над рівнями на 8 год. 29 березня):

• на більшості річок на 1.0 – 1.5 м. переважно в межах корінних берегів;
  • р. Латориця м. Мукачево на 1.3 – 1.7 м, вихід води на заплаву, (рівень небезпеки жовтий);
  • в нижній течії р. Боржава на 2.5 – 3,0 м, вихід води на заплаву, підтоплення автодороги В.Ком’яти-Шаланки, сільгоспугідь сіл Кам’янське, Заріччя, Сільце, В.Ком’яти, М. Ком’яти, с. Боржавське, с.Заріччя, с.Лукове, с. Білки, с. Хмельник, можливо початковий перелив автодороги Мукачево-Рогатин в районі с. Вільхівка (рівень небезпеки помаранчевий).