Інформуємо! КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ?
ЦНАП, опубліковано 26 січня 2023 року о 12:55

З 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України. Таким чином, саме Пенсійний фонд України здійснює страхові виплати, розмір яких зберігся, а деяких – навіть збільшився.

Отже, з питань отримання страхових виплат можна звертатися до органів ПФУ: особисто до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/.

З адресами і номерами телефонів відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) Головного управління ПФУ в Закарпатській області можна ознайомитися на інформаційній сторінці Головного управління в мережі Фейсбук. Інформацію також можна отримати, зателефонувавши на «гарячу телефонну лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області за телефоном: (0312) 61-40-49.

Крім того, консультації надають фахівці Контакт-центру Пенсійного фонду України за номерами:

• 0-800-503-753
  • 044-281-08-70