Кожен рік, 11 листопада, в Мукачеві відзначають день Святого Мартина – Покровителя міста
ЦНАП, опубліковано 10 листопада 2022 року о 14:30

Цим святом вшановують святого Мартина Турського (316–397), який є захисником бідних. За переказом він розрубав свій плащ надвоє, щоб поділитися з бідним. Його обрали своїм покровителем французи, а також жителі міста Мукачево. Містяни дуже шанують Святого Мартина, він навіть зображений на гербі Мукачева, а також встановлено на його честь пам’ятник в центральній частині міста.

В переддень свята на честь покровителя міста ЦНАП Мукачівської міської ради прикрасили ліхтариками, які традиційно кожного року виготовляють школярі Мукачівської ТГ. Ці найрізноманітніші витвори відвідувачі можуть оглянути 10,11,12 листопада в приміщені ЦНАПу.