ММКП «Мукачівводоканал» Інформує споживачів про намір встановити тариф на послугу з централізованого водопостачання
Управління міського господарства, опубліковано 04 лютого 2022 року о 12:06

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої  необхідності» ММКП «МУКАЧІВВОДОКАНАЛ» інформує про намір встановити тарифи на послугу з централізованого водопостачання в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість).

Загальний розмір планових тарифів при затвердженні уповноваженим органом складе:

Водопостачання

(з ПДВ)

Інші організації

21,41 грн/м³

Розрахунок планових тарифів на послуги з централізованого водопостачання здійснено відповідно до «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №869 зі змінами та доповненнями.

Структура планового тарифу наведена у таблиці Грн./м3:

Статті витрат

Централізоване водопостачання

Матеріальні витрати (реагенти, електроенергія, ПММ,газ та інші)

Витрати на оплату праці

Єдиний соціальний внесок

Амортизаційні відрахування

Фінансові витрати

Інші витрати

Усього витрати повної собівартості

Плановий прибуток

0,8

Середньозважений тариф (без ПДВ)

Податок на додану вартість (з ПДВ)

ОБҐРУНТУВАННЯ ПРИЧИН ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФУ

На даний період для абонентів підприємства діють тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які встановлені відповідно до Рішення сесії Виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 07.02.2020 року №54 та введені в дію з 10.02.2020 року

Водопостачання

(з ПДВ)

Населення

Бюджетні установи

Інші організації

18,68 грн/м³

Водночас, планові витрати, які затверджені в діючих тарифах з 10.02.2020 року на послуги з централізованого водопостачання не покривають всіх витрат фінансово-господарської діяльності, що обумовлюють збиткову діяльність ММКП «Мукачівводоканал».

Фінансовий стан підприємства ставить під загрозу належне виконання підприємством функцій виробника житлово – комунальної послуги та стабільне забезпечення територіальної громади міста Мукачево послугами водопостачання.

Підвищенню планових тарифів на послуги з централізованого водопостачання сприяла зміна витрат на оплату праці, вартості електроенергії, вартості реагентів, паливо-мастильних матеріалів та інших факторів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо наміру встановлення тарифу на централізоване водопостачання приймаються адміністрацією Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» за адресою:89600, м. Мукачево, вул.. Духновича, 103 В, або за електронною адресою: mmkp.vodokanal@gmail.com та виконавчим комітетом Мукачівської міської ради за адресою: 89600, м. Мукачево, пл.. Духновича 2.

Строк приймання зауважень та пропозицій до 17 лютого 2022 року