Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
Мукачівські спортсмени гідно представили рідне місто на чемпіонаті Закарпатської області з легкої атлетики: майже 20 перших місць
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 27 квітня 2021 року о 08:55

24 квітня 2021 року в м.Хуст відбувся особистий чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006 р.н. та молодших. Також у цих змаганнях взяли участь юніори, молодь та дорослі спортсмени.

У зв’язку з реконструкцією СОК ДЮСШ, підготовка мукачівських легкоатлетів була ускладнена тимчасовою відсутністю бази для проведення навчально – тренувальних занять – бігових доріжок та секторів, залу, роздягалень. 

Тренування проводилися у парковій зоні, на набережній, спортивних майданчиках загальноосвітніх шкіл. 

Не зважаючи на всі ці труднощі, спортсмени СОК ДЮСШ вибороли на змаганнях 18 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород.:

  • І місце – біг 100 м серед жінок – Хаван Даниїла -12.7 сек. Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • І місце – біг 200 м серед жінок – Хаван Даниїла -26.2 сек. Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • І місце – с/х 3000 м серед дівчат 2006-2007 р.н. – Попович Анастасія – 17:57.6 Тренер – Будкевич Г.Б.
  • І місце – с/х 3000 м серед юнаків 2004-2005 р.н. – Коханський Олександр – 15:38.2 Тренер – Будкевич Г.Б.
  • І місце – біг 100 м серед юнаків 2006-2007 р.н. – Головятинський Володимир – 12.6 сек Тренер – Андреасова Л.В.
  • І місце – біг 100 м серед юнаків 2004-2005 р.н. – Есаульцев Павло – 11.6 сек Тренер – Андреасова Л.В., Панкулич І.В.
  • І місце – біг 100 м серед дівчат 2006-2007 р.н. – Волошин Ніколетта – 13.6 сек Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • І місце – стрибки у довжину серед дівчат 2004-2005 р.н. – Кабацій Серафима – 4м 78см Тренери - Панкулич І.В., Андреасова Л.В.
  • І місце – стрибки у довжину серед дівчат 2006-2007 р.н. – Тягур Анастасія – 5м 04см Тренери - Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • І місце – потрійний стрибок серед дівчат 2006-2007 р.н. – Тягур Анастасія – 10м 23см Тренери - Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • І місце – біг 800 м серед юнаків 2004-2005 р.н. – Попович Мілан – 2:20.0 Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • І місце – біг 1500 м серед юнаків 2004-2005 р.н. – Чепак Крістіан – 4:48.3 Тренери – Будкевич Г.Б.,Панкулич І.В., Губін Є.В.
  • І місце – біг 800 м серед юнаків 2006-2007 р.н. – Куценко Андрій – 2:22.1 Тренер – Андреасова Л.В.
  • І місце – біг 300 м з/б серед дівчат 2006-2007 р.н. – Чепак Каріна – 55,1 сек Тренери - Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • І місце – біг 400 м з/б серед юнаків 2004-2005 р.н. – Чигарьов Роман – 1:04.9 Тренери – Черних В.М., Федоренко В.Ф., Андреасова Л.В.
  • І місце – Лозицька Дарія стрибки у довжину серед жінок – Лозицька Дарія – 3м 95см Тренери - Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • І місце – естафета 4х100м юнаки: Головятинський Володимир, Кушнір Іван, Лайтар Іван, Есаульцев Павло
  • І місце 4х100м дівчата: Керецман Віра, Волошин Ніколетта, Тягур Анастасія, Кабацій Серафима
  • ІІ місце – біг 400 м серед чоловіків – Годьмаш Андрій – 55.0 сек Тренери - Будкевич Г.Б.,Панкулич І.В., Губін Є.В.
  • ІІ місце – біг 200 м серед чоловіків – Годьмаш Андрій – 25.3 сек Тренери - Будкевич Г.Б.,Панкулич І.В., Губін Є.В.
  • ІІ місце – біг 800 м серед юнаків 2006-2007 р.н. – Капац Антон – 2:22.4 Тренери - Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • ІІ місце - біг 400 м серед дівчат 2006-2007 р.н. – Коник Валерія – 1:15.1 Тренери - Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • ІІ місце – біг 1500 м серед жінок – Машіко Вікторія – 6:10.0 Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • ІІ місце – потрійний стрибок серед дівчат 2004-2005 р.н. – Сорока Ксенія – 9м 38см Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • ІІІ місце - біг 100 м серед дівчат 2006-2007 р.н. – Керецман Віра – 14.0 Тренери – Будкевич Г.Б.,Панкулич І.В., Губін Є.В.
  • ІІІ місце - біг 800 м серед дівчат 2006-2007 р.н. – Ратнікова Анна-Марія – 2:41.5 Тренер – Андреасова Л.В.
  • ІІІ місце – біг 400 м серед чоловіків – Штремпель Крістіан — 55.155.1 сек Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • ІІІ місце – біг 100 м серед юнаків 2004-2005 р.н. – Кушнір Іван – 12.3 сек Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • ІІІ місце – біг 400 м серед юнаків 2004-2005 р.н. – Лайтар Іван – 59.4 сек Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • ІІІ місце — стрибок у довжину серед дівчат 2004-2005 р.н. – Сорока Ксенія – 4 м 35 см Тренери – Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.
  • ІІІ місце – с/х 3000 м серед дівчат 2006-2007 р.н. – Туряниця Крістіна – 19:57.5 Тренер – Будкевич Г.Б.
  • ІІІ місце – біг 400 м серед дівчат 2006-2007 р.н. – Чепак Каріна – 1:15,4 сек Тренери - Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.

Тренери відділення легкої атлетики СОК ДЮСШ висловлюють подяку батькам спортсменів за підтримку дітей в цей непростий для підготовки час.



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux