На сесії Мукачівської міської ради затверджено Програму економічного і соціального розвитку Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік та основні напрямки розвитку на 2023-2024 роки
Відділ економіки, опубліковано 17 грудня 2021 року о 15:07

Сьогодні на сесії Мукачівської міської ради затверджено «Програму економічного і соціального розвитку Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік та основні напрямки розвитку на 2023-2024 роки».

Підготовка Програми здійснювалася відділом економіки Мукачівської міської ради спільно з виконавчими органами Мукачівської міської ради та старостинськими округами, з урахуванням пропозицій підприємств, організацій та установ усіх форм власності, виходячи із загальної оцінки соціально-економічної ситуації, наявних матеріально-технічних ресурсів та фінансових можливостей.

Основні напрями розвитку Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки визначено з урахуванням стратегічних та оперативних цілей Стратегії розвитку Мукачівської міської територіальної громади до 2027 року, зокрема:

• розвиток людського капіталу – шлях до процвітання громади (інноваційна освіта, здоровий спосіб життя, формування новітнього культурного простору);
  • єдиний медико-соціальний простір (розбудова мережі надання медичних послуг, створення паліативно-хоспісної системи допомоги населенню (ПХД));
  • територія комфортного і безпечного життя (просторовий розвиток громади, безпечне середовище);
  • розвинута конкурентоздатна та інноваційна економіка (економічний розвиток території, розумне енергоспоживання, туристична привабливість);
  • розбудова громадянського суспільства (прозора влада, активні громадяни).

Програма сформована, виходячи з очікуваного наповнення бюджету громади, відповідно до стратегічних напрямків розвитку та завдань місцевих цільових програм.

В 2022 році передбачено реалізацію 34 місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету громади на загальну суму 284,6 млн. грн.

Обсяг фінансування капітальних вкладень бюджету громади у розрізі інвестиційних проектів у 2022 році передбачено в сумі 86,6 млн. грн.

Повний зміст Програми розміщено на офіційному веб-порталі Мукачівської міської ради. Детальна інформація щодо заходів виконання Програми викладена в цільових галузевих програмах та додатках до даної Програми.