НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ ТРАВУ ТА СМІТТЯ!!!
опубліковано 10 серпня 2020 року о 08:33

Останнім часом на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади знову спостерігається негативна тенденція з пожежами у екосистемах. Так, лише протягом минулого тижня було зафіксовано 5випадків загорання сухої трави та сміття.
У суху та спекотну погоду займання такого характеру можуть набирати великих масштабів, адже більшість з них виникають на відкритих територіях. Часто пожежним підрозділам доводиться не тільки гасити траву, а й рятувати від вогню ліс, будівлі та майно людей.
Звертаємося до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля, не спалювати суху траву, залишки рослинності та сміття, не провокувати таким чином виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди людям та довкіллю.
За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології протягом 10-12 серпня на більшій частині території області очікується надзвичайна (5-й клас), місцями висока (4-й клас) пожежна небезпека.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій,
мобілізаційної та оборонної роботи