4 лютого 2021 року відбувся семінар "Новації податкового законодавства 2021"
Відділ економіки, опубліковано 05 лютого 2021 року о 08:32

У Центрі громадськості та національних культур Мукачівської міської ради відбулися безкоштовні семінари для суб’єктів господарювання Мукачівської міської територіальної громади на тему новацій податкового законодавства у 2021 році.

Захід відбувся за участі голови ради Асоціації платників податків України в Закарпатській області Волощук М.Г., експертів Спілки аудиторів України, представників Мукачівської ОДПІ, відділу економіки та інспектора праці Мукачівської міської ради.

Під час семінару було презентовано останні зміни, які відбулися в податковому законодавстві, розглянуто питання впровадження та використання РРО, проведення деклараційної кампанії, своєчасного заповнення та подання відповідних декларацій, звітності, зміни та особливості щодо сплати ЄСВ, податку на нерухоме майно, земельного податку та інших податків та зборів.

Також увага приділялася питанням дотримання законодавства про працю, вимог щодо виплати заробітної плати на рівні не нижче мінімальної, важливості укладання трудових, колективних договорів та дотримання інших норм у сфері праці та трудових відносин.