Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Мукачівська центральна районна лікарня»
опубліковано 04 серпня 2020 року о 08:52

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 , Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Мукачівська центральна районна лікарня».

До складу конкурсної комісії мають входити у рівній кількості: представники органу управління; представники трудового колективу, представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур від громадських об'єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності до складу конкурсної комісії подаються до Виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: м.Мукачево, пл.О.Духновича, 2 у письмовому вигляді упродовж 15 днів з моменту публікації цього оголошення — по 19.08.2020р. включно.

Для розгляду пропозиції необхідно подати:

- заяву із зазначенням пунктів Статут (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам Постанови КМУ від 27.12.2017р. №1094

- рішення повноважного органу щодо делегування представника;

- документи, що підтверджують реєстрацію громадського об'єднання;

- копію чинного Статуту, завіреного в установленому порядку.

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради